Industrial metal

  1. Pa, skini makar tu jednu stvar preko tjuba daunloudera :)

  2. Томдрил Мерилин
    Ovaj bend prevalizi underground.

    Nisam hipster, ali da sedneš za moj komp, pola stvari bi se krstio odakle mi, ne znam ni sam, valjda sam mazohista, pa mi trebaju meseci da nađem neki album od bendova koji imaju jedan dva albuma. Smor.

  3. Ma da to može ali ja hoću makar taj album, a imaju dva i po albuma (2 plus neki ep ili split, tako nešto..)
    -
    menijesamodosadno, aj probaj Right wing conspiracy (album) preko soula, meni ne ide.

  4. Ma, naidjem i ja na bendove koji imaju svega par stotina pregleda, a koji su baš po mom ukusu. Po blogovima i forumima koje posjećujem.

  5. Pa tajfajzen, i onda da umrem dok nađem, i na kraju uvek negde nekako nađem, evo ovaj sada je prvi koji izgleda nigde neću naći, jer već mesecima ništa nema.

  6. ništa vezano za muziku ne nalazi, jedini rezultati su neki political conspiracy sranja

    dodao sam bend na Wishlist, ako neko vidi i ima, možda šeruje

  7. ok hvala mada i ja prčkam :)

  8. Jel combichrist industrial? Ako jeste, onda slusam industrial. Meni su oni do jaja, za vecinu ostalih koje ste pomenuli ovde nisam ni cuo.

  9. Индастријале, је л си још увек заинтересован за онај бенд?

  10. Нашао сам албум који се зове re[deploy ]. Јел то од тог СНФа или неког другог можда?

  11. od njih je davaj!!!!!111!!!

  12. турио да се аплоадује

  13. do jaja
    mogo si i na mejl odma dve muve jednim udarvem

  14. е јбг, исти курац...
    преслушах једном, мени они исти НИН (није да се нешто разумем у индустријал ал тако ми звучи)

  15. pa dobro možda su slični, ipak je isti žanr.
    Koliko zaizima?

  16. Koji kurac s hipsterajom iznad?
    Slusajte Lajbah kao svi normalni industrijalci.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.