Prijava

Glupost je to ahaha pa ne ideš u klanicu
Nisam trenirao Mma ne volim da bauljam kilboks neki kao

Jel mit ili istina ono “na prvom treningu te ubiju ko picku pa ako imas muda da dodjes na drugi onda pocinjes da treniras”? Kontam da ste culi ovo mnogo puta

Mit.

То сам чуо увек за Братву (руску мафију) ал ни то не знам дал је истина, за ММА сигирно није, погледај само какве све главице тренирају

Мислим не постоји тренинг за Братву, па да долазиш или не, него се прича да кад полажеш заклетву и постајеш члан убију хлеб у теби прво па ако издржиш и преживиш онда пролазиш даље, ко у Гранд Шоу

Mirko imao moždani jebote i završio karijeru

Pijem ponekad ljubv je moj mdm

nije da gotivim mirka ali je tuzan snimak do zla boga
bas se vidi da mu je tesko

Jel mit ili istina ono “na prvom treningu te ubiju ko picku pa ako imas muda da dodjes na drugi onda pocinjes da treniras”? Kontam da ste culi ovo mnogo puta

Ako dođeš kao džukela i sa nekim nadobudnim stavom uličnog fajtera onda ti to nije samo na prvom treningu već te tuku dok ne odustaneš a odustaćeš brzo.

A ako dođeš kao normalan čoek, dobar dan, dobar dan, ja bih da probam malo, da naučim i to onda niđe veze, čak i nemaš neki ozbiljan kontakt dugo vremena.

zamis da te opali ovim krošeom, pa prošao bi mi kroz glavu kontam

jbt majk bi i dan danas prebio boga oca ljudi na svetu
dal je realno da dedica preko 50 godina bude brzi od mene jedno 20 puta minimum

Ako dođeš kao džukela i sa nekim nadobudnim stavom uličnog fajtera onda ti to nije samo na prvom treningu već te tuku dok ne odustaneš a odustaćeš brzo.

A ako dođeš kao normalan čoek, dobar dan, dobar dan, ja bih da probam malo, da naučim i to onda niđe veze, čak i nemaš neki ozbiljan kontakt dugo vremena.

Baš ovo, nama su prvi normalniji sparinzi bili tri meseca nakon početka treniranja, i to sparinzi na nivou posebno bokserski, posebno grepling, itd.

Tek posle šest meseci negde su krenuli objedinjeni, ako se dobro sećam. A bilo je nadobudnih lobanja koje su odustale posle tri treninga. I to je baš ovo što Skočko priča.

Insajder Pzs i insajder Skocimis, kakve imate informacije o ovim Hofman Vidovicima Miljanu i Ljubanu, prvi put cuo za njih sad pre Megdana, a ispade da su nesto prilicno poznati. RS NS veza neka. Jel to uopste sportska prica ili da ih posle megdana u Parovima ocekujemo

ne znam za ove, al mi drug pricao da je cuo da ce biti sranja posle megdana, valjda dzakic sa nekima iz cds iz novog sada

Pa klasično, bila je sportska priča pa su malo zglajznuli u kriminal, brzi momci sa bijeljinskih ulica obreše se na vrelom novosadskom asfaltu i brzo napakovaše sebi otmicu i iznudu, oteli nekog lika u Bijeljini pa ga držali zatočenog i maltretirali ga da im da 20 iljada maraka.
Miljan je bolji borac bio od Ljubana, Ljuban je dobar bokser.
A povratak na scenu je zbog toga što im je ćaća rekao da će sve što je stekao ostaviti državi ako se ne okanu kriminala i vrate u sport.
Inače, ćaća je izazvao sina rođenog Miljana na bokserski meč u 60-oj godini, stavlja 50000€ da će ga dobiti, luda porodica generalno.

a gledo sam juce mec tog matorog calca protiv nekog pesterskog vuka kao borba za odbranu titule prvaka balkana i za sampiona jugoslavije lol....koja je ono komedija od dogadjaja bila hhahah....pa de ovaj sin bi ga izuo iz koze bukvalno sa 9% snage

bukvalno ne mogu da gledam od kepeca marica kolko je iritantan sto misli da je zanimljiv sa ovim upadicama, bukvalno ne moze recenicu da sklopi da ovaj ne skoci na neku desetu temu