Prijava

Мислиш озувчења Бури?

ne samo to borko, nego kad gazda, u mom slučaju gazdarica, ugasi muziku u kafani i onda svi gosti pjevaju istu pjesmu...

a bez ozvučenja se podrazumjeva

ŽIVJELA BABA RUŽA:)

To veče sam bila sprečena da izađem sa društvom, oni su bili tamo, tako da je informacija iz prve ruke. :) Nisu stigli ni da se napiju, a novčanici prazni. Tako ti je to kad si student..para nigde, a vazda si žedan.

nije studentski...al nije bilo ni ubistvo..mislim da je bilo u rangu sa bilo kojom kafanom sa muzikom...bem li ga...

Било је главна реч. Какво је сад?

morali bi da odemo da vidimo...

Морали би морали...

Kakav naivan izgovor za bančenje po kafanama! :)

Јел ти Јавио и ја делујемо као да идемо да банчимо по кафанама?

svaki izgovor je dobar..al pošto tamo ne može brez žena moraćemo i da nađemo neke žene...

i ovo što Buri kaže..to volem najviše..kad jer fajront pa krenemo mi naši da pevamo...

Odlicna tema.Vidim da Javio voli iste kafane kao i ja.Najvise volim tamburase.Kad je ekipa dobra i kad se napravi stimung, moze i nesto drugo, ali tamburasi su mi uvek na prvom mestu.

Борко

Јел ти Јавио и ја делујемо као да идемо да банчимо по кафанама?

Ma kakvi, delujete kao fina gospoda koja prate dešavanja u Kolarcu, idu na književne večeri i u pozorište, nose leptir mašnu i monokl, a ovde učestvujete samo na temama o poeziji. Ma daaaaaj.. :)

E ljudi i Džek Nikolson je starogradski boem... :D

http://www.youtube.com/watch?v=1V-AxmY0cR4

TAMBURAŠI OBJAŠNJAVAJU, AL KAD JA PUSTIM SVOJ DIVNI GLASIĆ ONI SU NULA!

Ma kakvi, delujete kao fina gospoda koja prate dešavanja u Kolarcu, idu na književne večeri i u pozorište, nose leptir mašnu i monokl, a ovde učestvujete samo na temama o poeziji

Имаш погодака :)

Иначе, ја дигнем глас само кад је фајронт, да растерам људе :)

Pa, šta smo se dogovorili? Kada idemo u lumperaj?

kad se dogovorimo....

Добро Пајко, где нас водиш?

ajde majku mu idemo u Sidro ili da se saceka koji lep dan pa u kafanu Na kraj sveta.