Prijava

Jericho, janpijev deda je pobjednik za sad. On spava!

Svi mož' se pokupimo i u krpe-nemamo više šta da tražimo na ovoj temi.
DEDA ZAPOVEDA! :)

Е а кад већ спомињете неспавање... Мени су сад занимљивији рекорди које постижем са мало сна. Ево нпр. прошле недеље сам била будна 19 сати, након тога одспавала у понедељак 2 и по сата, па опет била будна 19 сати, одспавала 5 сати, и у уторак закуцала у 11 сати до 7 ујутро. А и у пон. и у уторак сам по цео дан била на факсу, била приморана да пазим и пишем и разумем. И сваки дан устајем у 7. Ето. То ми је некако... Фасцинантно. То неспавање.
А иначе, пре ми је било потребно 12 сати минимум да спавам и функционишем наредног дана. Сад сам се скроз пореметила. Могу да издржим неколико дана са мало сна. Али онда кад кренем да надокнађујем... :Д

Ја скоро сваки дан спавам једном или два пута, од пола сата до сат и 45 минута, у зависности од нахођења.
Рекорд ми је једном био да сам имао нешто мање од 3 сата лаганог спавања.

ЈА СПАВАМ!

мешчини да сам једном 17/18 сати спавао после неке нове дине, а кад сам се пробудио осећао сам се као да сам пар сати спавао тј. преспавао сам се...

juče spavala posle dva dana nespavanja i lumperaja, od tri do devet, pa posle obnova od četiri ujutru, do četiri popodne.znam da nije u kontinuitetu, ali je pogolemo:)

моја девојка је у стању да СВАКОГ јебеног дана спава од 15 до 20, и онда одвали од 20 до 10...Мрмот ненормални :)

Jebote, ja bez 12 sati ne mogu da normalno živim...
Rekord mi je 50ak sati. Bilo to prošlog leta, pre toga nisam spavala malo otprilike isto tako, možda malo manje, na kafi i guaranama živela, svaki dan bila na bazenima od otvaranja do zatvaranja, a dan pred zimski san drmnula me sunčanica. Moji su bili ubeđeni da sam bolesna, pošto sam kenjala nešto (pričam u snu), tako da me nisu smarali da ustanem.

Ja ne mogu bez šest sati sna minium. Rekord mi je bio kad se vratio sa uranka, legao u 8 spavao do sutradan...

Mene obično zajebu pa za vikend ne spavam nikako, evo već zadnjih mesec dana.
Jedan vikend od skoro mi je bio najgori;
Zablejim nešto baš tu na sajtu, otprilike do 2 ujutru.Legnem, budi me ćale u pola 5.Kaže treba mu pomoć oko neke fasade, treba da je odradi za jedan vikend.I ja šta ću, ajd s njim, zadržim se prvi dan 14 sati.Kako sam ušao u kuću, vidim 2 poruke (oće ovi moji d'idemo negde da pijemo).Skidam onu glet masu i s-23 boju sa sebe, ostaje mi još možda pola kile u kosi, krećem s njima.
Zaginemo skoro do ujutru.Dodjem kući, legnem, bzzzzz (ćalov alarm).Aj ponovo.Još 12 sati pentranja po skeli.Dodjem kući, i ne znam koji mi kurac bi, odem na igralište i ostanem do 11-12.
Vratim se kući, upalim komp, i jopet zablejim do 3.

Poenta priče je da sam se probudio u utorak predveče.

A inače kad sam radio maturske, uspevao sam da sastavim možda 3 sata sna dnevno, a to je najgore, onda je bolje i ne spavati.Kad se završilo sve to oko srednje, 3 dana sam samo jeo i spavao.Hibernacija.U normalnim uslovima se budim posle tačno osam sati, znači ni minut duže ne mogu.

21 сат. Било баш давно, пикао сам фудбал једно 3-4 сата. Од 19:00 до 16:00 сам крмљао...

Ja NISAM spavao u komadu kada se sve sastavi 6-7 dana, buraz išao u vojsku a tada bile popularne one fešte, KAD UMRO NISAM. A koliko sam spavao to ne znam, možda 20 ak sati u komatu, isto tako cijelu noć presjedio otišao na posao, vrnuo se bila subota i negdje od 16h pa do nekih 14h u nedelju.

Jericho
Imamo pobednika, moze da se zakljuca tema.

Шипак може да се закључа, ја нисам видео ову тему.

мој лични рекорд је 40 сати. од 8 ујутру до поноћи следећег дана. то ми је рекорд још из средње школе, никад нисам успео да га поновим лоло :D дакле, јутарња смена је била, а била сезона контролних и писмених, свако вече се леже око 4 и 5 а устаје се за школу у 15 до 7. тако се поклопило да сам само једно поподне имао времена да саставим 2 сата спавања. заврши се радна недеља, петак на суботу се опет нисам богзна колико наспавао, неких 6-7 сати (мени је то страшно недовољно), одем у суботу увече на журку у скц, вратим се у пола 8 ујутру (аутобусом из београда до смедерева, па сам морао да чекам јутарњи, зато сам се тако касно вратио), истуширам се, поједем нешто мало и ЛЕГНЕМ, још је тад и био почео ускршњи распуст, никакве обавезе и курци, нисам ставио аларм... остатак приче сам објаснио горе :D

Иначе приметио сам да је рекорд аутора који је отворио тему 17 сати, па јебо те, ја сам само данас, тј. синоћ спавао толико! xD

dvadesetak sati, inace 13 sati mogu kad oces.

13 sati. Mada retko pređem desetku.

Odem ja kao mlada djevojka iz provincije na studije u Beogrd. I tako ja upoznam neko pokvareno drustvo, neke nevaljale djecake koji pusu neke smrdljive cigare i gutaju neke sarene tablete. I ja, je l' te, da se uklopim u drustvo jedno vece onako naivno pitam "mogu li i ja da dobijem tu jednu sarenu tabletu". Smiju se oni al' dadnu mi tableticu. Popila ja. Nije mi bilo nista cudno, samo sam plesala puno uz onu tuc tuc muziku i poslije bila bas raspolozena za setnju. Prosetala sam sa drugom od zelenjaka do bloka 45, onooooo bas jedna simpaticna setnja, svijez vazduh i sve to.
I tako nakon te simpaticne veceri pune plesa i setnje dodjem kuci oko 12 popodne, istusiram se, pojedem jabuka zelenih 10ak, ne znam sta mi bi al' jabuke mi se bas jele, i legnem spavati. Legla sam u subotu oko 13h a probudila se u ponedeljak u 3-4 ujutro.
Od tad se vise ne druzim sa tim djecacima... NO NO... mnogo su nevaljali :)))

A inace spavam oko 12 sati dnevno, kad spavam manje od 10 nisam dobro nikako, 12 mi je prosjek, ali ako se zalaufam pa odradim nekad nadprosjecno spavanje ne bunim se :)))

Skoro 48 sati, uz sitna budjenja da popijem gutljaj caja i da probuncam po koju nebulozu. Gripcina je opaka stvar.

Kako je počelo na kraju će se javiti neki čiko koji je sa 20 pao u komu i bio u njoj sve do 48 i tako prespavao 28, ne sati nego godina olololol

17 sati.
Pomeren mi je ispit za 7 dana pre prvobitnog termina.