Prijava

elek svi znamo da reme ima moderatorske ambicije brine za svoju buduću poziciju lololo

РОДИЋУ ТИ СИНА, ПОД СВЕТЛИМА КАЗИНА

pa dobro, kao da je neki problem prekopirati adresu u pretragu...
A i kapiram da je mnogo jednostavnije da se uradi pretraga, nego da se ubacuje lista naloga na profil.

elek svi znamo da reme ima moderatorske ambicije brine za svoju buduću poziciju lololo

pe nego, šta ću ja kad postanem mod, da se jebavam sa IP adresama, mnogo je praktičnije ovako. lololo

Alo ljudi trajno banovani ostaju trajno banovani, oni koji od danas budu banovani imaju mali budilnik koji će ih probuditi kad istekne ban. Vrlo prosto.

elek, ko se nervira? Samo diskutujemo...
Sorry što ne stavljam smajliće, mrsko mi da ih kucam :)

StefanKostic

pa dobro, kao da je neki problem prekopirati adresu u pretragu...
A i kapiram da je mnogo jednostavnije da se uradi pretraga, nego da se ubacuje lista naloga na profil.

http://www.pekarasunce.com/images/Peciva/Kifla.jpg

Ahaha i kravicu molim!

Stefane smajliji su za devojčice, ja ih ne stavljam.

ne na profil, nego da imaju posebnu opciju da vide naloge sa iste ip adrese. Pošto se dešava da ima više ljudi u jednoj kući nalog. Tako da ne mora da znači da je neki nalog dupli ako deli ip adresu sa nekim.

Ајде бре људи не претерујте.

Stvarno se palite u prazno. Mnogo je vaznije da se utvrde PRECIZNI KRITERIJUMI banovanja, a ne da se pojedinim autorima tolerise bukvalno sve, a neki dobijaju mesec dana za poster sa Seseljem. Subjektivnost modulatora bi se time (bar teoretski) smanjila.
Takodje treba definisati stepen progresije bana (ne mislim pri tom: napisati definiciju o tome).

JTU je banovan do

banovan do 20.12.2012. 00:29

iz čega sledi da kad njega odbanuju biće smak sveta. :))

JTU je banovan do
banovan do 20.12.2012. 00:29

iz čega sledi da kad njega odbanuju biće smak sveta. :))

Što znači da je Kaizen u stvari stari majanski demon koji je stotinama i hiljadama godina kovao planove da napravi ovaj sajt da bi mogao da izazove smak sveta kada se JTU odbanuje!

Što znači da je Kaizen u stvari stari majanski demon koji je stotinama i hiljadama godina kovao planove da napravi ovaj sajt da bi mogao da izazove smak sveta kada se JTU odbanuje!

Пре ће бити да сам ја морао да рачунам да до 20.12.2012. има 655 дана, и да то упишем као дужину казне. :)

Пре ће бити да сам ја морао да рачунам да до 20.12.2012. има 655 дана, и да то упишем као дужину казне. :)

Pfff sad si ubio moja maštanja i teorije zavere, a baš sam lepo počeo da zamišljam scenario za film Vukajlija: 21.12.2012...

Па зато што да сам ставио 654, био би одбанован дан пре смака света, и смарао би нас овде док проводимо последњи дан нолајферизма на вукајлији.

A ko je taj lik, do kurca?
Aj da ga nađemo i prebijemo motkama kad je toliko zgriješio pa se i dan danas priča o njem.
A, u pičku materinu.