Prijava

p.s. imam pirsing na pupku već 7 godina.

E pa sad:)
Ali mislim da pirsing tu nije potreban

pored kariličnih kostiju mišići.

Prvi put čujem za te mišiće

pa, majku mu, naći ću sliku.onda ih nemate:)
oduvek mi je bilo to zanimacija i simpatično od osnovne škole, imala na 6 mesta minđuše u ušima, mada to odavno ne nosim, godinama uopšte.i pirsing na nosu i u pupku. to mi je trenutno i već dugo jedini nakit.

Konkretno, nikad se nisam ložio naročito na tatue ili pirsinge. Mada, one tetovažice na daonjem delu leđa imaju neku draž (na curama, naravno)
A ja i dalje ne verujem dok ne vidim te fantomske mišiće

haahh,ne znam ni kako tačno da učitam sliku na forum i ako ih nađem.tetovaže nemam niti sam za njih,osim ako neko po svaku cenu nije siguran da će to do kraja života da nosi,imam par crteža kako bi to trebalo da izgleda, ali nikada me nije preterano dugo sve to držalo.pirsing se lako skine ako dosadi.

ne znam ni kako tačno da učitam sliku na forum

Kopiraš URL adresu slike i nalepiš gde želiš
(nemoj da stavljaš tu sliku, leba ti! Verujem ti!)

onda nema pitanja kaj je tako, to je kul, ne dupe.

i, da, svakako, više mi mozak ne radi, znam da mi je bilo nejasno kako da učitavam slike sa kompa, ove sa net-a su boza.

znam da mi je bilo nejasno kako da učitavam slike sa kompa

Moraš prvo da ih aploduješ na, recimo imageShack (http://imageshack.us/) pa onda kopiraš jebeni url i pejstvuješ đe ti duša ište

ista fora kao i photobucket koji mi je šljakao nekad, izađo' iz štosa.p.s. skrenusmo sa teme.

Skrenuo ja malo s' mozga, levo od Albukerkija:)
Pozz marya dee, se čitamo sutra. A sad, neka drugi muškarac koji nema obaveze sutra preuzme dirigentsku palicu, ja odoh da kuntam! QNOĆ!

Guzica. I to ona velika, dobra. Ništa ove majušne, to da valja ne bi imalo 50 kila.

evo kočimiša! Odjavljujem se. Over.

A? Šta Skočimiš? Nisma kriv, ocami.

glupe li teme...

Objasnite svojim rečima.
Zašto ne lakat ili nos ili koleno?
Ok,sisa ste ostali željni od kratkotrajnog dojenja...ali zašto onda guza,a ne podlaktica?

zato sto lepe i okrugle sise i dupe oznacavaju plodnost i sposobnost da se hrani potomstvo, a lepa i okrugla podlaktica ne.
nasi preci koji su voleli lepe sise i dupeta su se lakse razmnozavali (citaj nalazili plodnije zene), od onih sto su voleli laktove, pa su te gene preneli i na nas.

sad se mislim dal da zakljucam ili ne?

Zaključćaj, aupizdumaterinu.

znači po tome se opet svodimo na životinje?plodnost i to...

pa sta ste mislili? da smo daleko odmakli od majmuna :)

celt
necu :)

Ko te jebe :)

@mar nešto nešto

A norlamno, naravno da su privlačnije one sa širim kukovime, znači da će lakše roditi i veće dijete.

A i ljepše je za jebavat, šta da ti velim. Nikad nisam jebavo u podlakticu, nije mi nešto privlačno.

pa, majku mu, nije sve do toga, sigurno ne meriš devojci prvo kukove.