Prijava

Vjeruj da velika većina nas mačo muškaraca sa viškom testosterona (kod mene je doktorski potvrđeno, nije da izmišljam) prvo gledamo u rasplodne organe ženke. Ponašamo se više životinjski, zato arčimo kraće a intenzivnije i volimo da ga zadamo zguza.
A da ne pomisliš da sam neki seljak, mada jesam, u posljednje vrijeme , kako manje spavam, prvo na ženi ugledam oči. Pa onde guzicu. To je nešt jače od nas.

znači po tebi dupe?sve se svede na majmuna i kao što rekoh u jednoj defki,darvin je bio u pravu:)

A kaj da ti velim, ja sam džentlmen, ja poštujem svaku ženu i sve su mi lijepe... Ali kada su u pitanju te seksualne konotacije - više volim te punije.
Darvin ili ne - nisam pameta.
A odakle si ti? Totalno si moderna, majke mi.
Šušti li ti RTS1 ponekad?

ovo neka prozivka, ili mi se čini?batali me brajko.hvala bogu ne šušti nigde ništa.a, tebi?inače tema je nastala kao zajebancija na konto strajinog statusa i muške zamlaćenosti.

Prozivka? Kamon, ovo je Balkan, kamoooon....

Ma jok, šta ti je, nemojte me samo tući.

A tema vaka-naka, jebi je, neka stoji, što dižeš tenzije bezze? Šuštalo, ne šuštalo, ista nafaka. Jebiga, šubidubidu, tako pao gra.

Što si takva, nećeš da konverziraš...

Nisam mislio ništa loše. Šmrc.

Guzica jebe.

nemoj to kamon, od toga do guzice kratak je put. srećom imam živce k'o konopce, pa se teško iznerviram, ne brigaj, samo ne volim prozivke i šuštanja u konverzaciji svejedno.a, oko batina moramo da konsultujemo i kosmopolitu kad ustane.

A oće li biti kakvog spenkinga? A? A?

Il neko bičovanje....

Sad ćeš se, pretpostavljam, opet naduriti...

pa, bičevanje ti dođe kao banovanje.to su kao one fore - ložim se na silovanje, pa, posle nemoj, nemoj molim te.hahahh.

Man se banovanja, neš se od toga leba najest.

A ja se ložim na silovanja. Al od kako sam odležao zbog jedne male slabije. Ali u suštini da.

hahaha, jadna mala i tvoj prilog za dosije.

E, kad već smermujemo:
sad mi pade na pamet - ženska stopala su vrlo seksi. To mu ga dođe ko neki fetiš, bem li ga, al pomenuli ste već podlakticu - onda je i podlaktica fetiš. Karina, sve onda na ženama je fetiš. Al nema to smisla. No, nea to veze, karina priča, ženska stopala su vrlo seksi. Al slabo to ko skonta, jebiga, u gro planu su sisurine i dupesa, do stopala se tek kasnije stiže.

Eto, teorija stoji. Ložimo se mi na svaki dio žene, al prvenstveno na one dijelove što bodu oči i ističu se na prvi pogled - sise, dupe i pička.

treća donja stavka ne vidim kako može da se istakne na prvi pogled.čista nebuloza.stopala, oke. i meni su uvek bitne lepe ruke i stopala.i to najviše i na sebi i volim.

Eh, kako.... Kada žene vide prave jebače gaće im same spadaju iz magični zvuk PLOP. Arčenje je institucija, i Dodik se postidi toga.

I ruke su simpatične. Pogotovo ono kad se kurčite koja ima bolju nadogradnju noktiju, frenč, dojč i pušap. To mi je baš simpa. A i zanimljivo je jer kandže ostavljaju brazde. Vrlo simpa.

nadogradnja je smešna, daj molim te, ili imaš, ili nemaš.a, to PLOP samo u filmovima šljaka.

Dupe pa sve ostalo.
Meni čak ni sise nisu u rangu dupeta. Jednostavno žensko dupe je zakon.
E sad što je to tako, nemam pojma.

da prostiš, sinoć sam malo popio pa ne skontah odma'

pored kariličnih kostiju mišići.

http://static.thehollywoodgossip.com/images/gallery/between-lindsays-legs.jpg
Misliš li na ove mišiće đe ovaj bajče prislonio svoje fegetsko uvo?
Ako je to, onda se slažem da je izuzetno sexy taj ženski mišić.

Objasnite svojim rečima.
Zašto ne lakat ili nos ili koleno?
Ok,sisa ste ostali željni od kratkotrajnog dojenja...ali zašto onda guza,a ne podlaktica?

Može, al kad žene objasne zašto ne lakat i koleno nego se prvo vataju za kurac i dupe.

hahahahha, mislih na muškarce, mišići donji stomak, karlične kosti.iznad njegovog temena je taj mišić.

iznad njegovog temena je taj mišić.

ahaaa. Sad kapiram. Ja mislio onaj muskolo sa unutrašne strane butkice, malo ispod one stvari, znaš:)
Pa đes marya, šta se radi?

pa, ne gledaju žene prvo to sigurica.evo me,pijem kaf'cu,pa da se bacim na neko projektovanje i knjigu.