Prijava

Хахаха, јебени краљ!

Jebeni idiot. Pa što se on i njegovi indijanci nisu pobrinuli da NE BUDE u finalu drugi tim u Bundesligi? Kakav indijanac...

MIHAIL LUBOŠ!!!!!!1
toe taj čovek,al sumljam da će on da sudi.

Žao mi Ozila i Marsela što neće duzmu ušonju...

Biće dana za megdana!

MrHajnrih
Хахаха, јебени краљ!

Kurac kralj. Zar njega taj isti drugi tim u bundes ligi nije pobjedio? Retardirani debil.

Ah da, tu Murinjovu izjavu pročitah jutros na teletekstu, a poznajući njegovo preseravanje, vjerujem da je istina.

Пази овако! Мурињо је карао и Барсу и Бајерн и друге "велике" клубове у ЛШ, чак је и освојио са два различита клуба, морамо признати просечна! Е, то се цени, на страну што је он смрад или овакав или онакав, човек им је одржао предавања на терену! Можете га волети, можете га мрзети али човек је мајстор, ту нема дискусије!

....и ко уопште даде Рамосу да шутира пенал, чо`ек је крампина?!

Hahahahahhahahahaah... Leti, leti... LOPTA!

Evo, naletjeh na još jedan vic: Zove Ramos Mesija i pita ga: Kazi mi brate, kako si uspeo da pogodis precku?!

Koliko pažnje oko tog Ramosovog penala kao da je, ne znam ni ja šta, uradio...

Nije mi jasno što se toliko izmišljaju fazoni na račun Ramosa, kao da je on prvi lik koji je na tu foru promašio penal. Setite se promašaja Stama protiv Italije na Euro 2000 kao i Bađovog protiv Brazila! Ima ih sigurno i još...

Nije mi jasno što se toliko izmišljaju fazoni na račun Ramosa, kao da je on prvi lik koji je na tu foru promašio penal. Setite se promašaja Stama protiv Italije na Euro 2000 kao i Bađovog protiv Brazila! Ima ih sigurno i još...

Tada nije bilo fejzbuka, 9gaga i ostalih skurnji. Ali u pravu si skroz.

Potvrđeno ono što je bilo i očekivano, nema pomilovanja požutjelim.

http://www.mondo.rs/s242537/Sport/Fudbal/UEFA-_Nema_prastanja_kartona.html

eh gotovo sad...sto nije iguain sutao jebeni penal? ...

Еј мени стварно није јасно која се дегенчина надала да ће УЕФА да се смилује за картоне? Бајерн осваја!

Ма било је зајебанција и на Стамов и Бађов рачун, само се то тад није овако брзо ширило као данас. А зајебаван је и Тери на исте форе пре пар година, не? :)

Бајерн осваја!

+

Navijam za Celsi jer su Englezi

Ја сам већ дугогодишњи навијач Бајерна, још из времена Лизаразуа, али увек су ми били готивнији енглески клубови од шпанских. Баш ми, што ми Лесковчани кажемо, МЕРАК што ће Бајерн да игра против енглеског клуба у финалу. Али да се не лажемо јебаће им Бајерн маму.