Prijava

Ma i pre ovog finala, cim je ispao Mancester navijao sam za Arsenal i Celsi... A mislim da je Bajernu olaksan posao jer Celsiju ne igra pola odbrane i pola veznog reda.

Није ни Бајерн потпун али ипак много мање хендикепиран од Челзија. Како год било ко год да освији заслужио је то, није било лако да се прођу шпански ганфери, зајебани су маму им јебем!

Mnogo mi je drago sto su ga izduvali cigani

Уф ћути, коме причаш! А тол'ко су пуцали "финале ел класико" Е ПА КУРАЦ И ЕЛ И КЛАСИКО

meni nije jasno zašto ismevaju Ramosa. Jadan čoek. prvo ispusti pehar prvaka sveta u fudbalu, a sad promašio penal.jaka stvar. on je jebeni bek, ne znam zašto je murinjo njemu dozvolio da šutira taj penal,kad se zna da Real ima bolje izvođače.
ja big pre zezo Ronalda, pa on je prvi promašio, a de sme tako nešto da mu se desi pogotovo kad je biti ili ne biti u pitanju? pa posle i Kaka hahahah, jbt, ko bi reko da će njih dvojica da promaše?
za Mesija sam znao da će domaši u utorak, nadao sam se da će i maneken domaši,nekkao sam znao, lolo,al za Kaku nevera.

Јесте али они су промашили гол а драги наш Серхио промаши стадион чо'ек

promašen penal je promašen penal.ende.
i Teri promašio pre par godina pa ništa.On je takođe defanzivac. i dalje mi nisu jasni treneri koi meću defanzivce da šutiraju penale. šta kao, oni psihički jači, iskusniji? ma daaaaj. penal treba dizvode napadači i srednjaci isključivo. a što da ne i golmani lolo, oni znaju, na to su spremni:)

Svrsio bih po televizoru kada bih dogodine ili za 2 gledao finale Milan - Liverpul sa sve Inzagijem koji daje gol iz ofsajda u stodvaestrecem minutu.
Znam da sam smorio sa Inzagijem, al' dobri ste vi ljudi, ne smeta vam.

Росо а јел би га задовољијо? Мислим орално?

A pretera ga sad. Pa nece mi na slavu dolaziti.

Rosoneri
Svrsio bih po televizoru kada bih dogodine ili za 2 gledao finale Milan - Liverpul sa sve Inzagijem koji daje gol iz ofsajda u stodvaestrecem minutu.
Znam da sam smorio sa Inzagijem, al' dobri ste vi ljudi, ne smeta vam.

Tog istog Inzagija Milan nije uopste registrovao za zavrsnicu LS ove sezone, toliko o tome. Inace, kao navijac Liverpula, i ja bih voleo da gledam finale Liverpul - Milan, i da vas opet pustimo 2-3 gola fore i da vam uzmemo trofej na penale. Malo potsecanje:
http://www.youtube.com/watch?v=b1i_xovIohY&feature=player_detailpage

Tog istog Inzagija Milan nije uopste registrovao za zavrsnicu LS ove sezone, toliko o tome.

Znam. A jebiga, omatorilo se.
A za rezultat ne brini, vratili bi vam par godina kasnije.

Форса Ибра! А Ливерпул ће да уђе у Лигу Шампиона нема шта, са деветог места директно у полуфинале хњо хњо хњо

A ne znam stvarno koji je kurac sa Liverpulom. Osim zamenjivanja Alonsa Kirjakosima.
Trebalo bi da i dalje poseduju pobednicki mentalitet. Ja Liverpulove tekme od 2009. na ovamo posmatram kao pad formi, verujem da ce opet jebati majke.

Trebalo bi da i dalje poseduju pobednicki mentalitet. Ja Liverpulove tekme od 2009. na ovamo posmatram kao pad formi, verujem da ce opet jebati majke.

Otisao Rafa, to je. Voleli ga ili ne, doneo je Liverpulu titulu prvaka Evrope, jos jedno finale i polufinale, i to za 4 godine. A sta imamo sad? Jebeni Everton je ispred nas, ne mozemo ni da se kvalifikujemo.

Liverpul je stvarno u kurcu. Nevjerovatno je da su se toliko sjebali.

Батице ни играчи се баш не претргоше! 100 пречки и статива су погодили, а да не спомињем Керола који погађа гол као Рамос пенал. Тренер - очај, али и немају баш неки играчки капацитет, ове сезоне добар једино Енрике, ако мене питаш.

vette_zr1
Батице ни играчи се баш не претргоше! 100 пречки и статива су погодили, а да не спомињем Керола који погађа гол као Рамос пенал. Тренер - очај, али и немају баш неки играчки капацитет, ове сезоне добар једино Енрике, ако мене питаш.

Slazem se da nemaju kvalitetne igrace, ali setite se 2005. kada su sa timom slicnim po kvalitetu kao sto je tim ove sezone, bili prvaci Evrope. Nesto mora da se menja. I to brzo.