Prijava

Иди бре у курац...умало срчку не добих. Одавно бољу утакмицу нисам гледао али ппродужеци и пенали.....

+1000

Јебем ти мртве Швабе. Дај Боже дизгубе титулу у сред Минхена.

Ronaldo je od besa pokidao svoju Luj Viton torbicu.

У финале су прошла оба моја фаворита...сад нек победи ко 'оће.

Млатони
Биће занимљиво финале, и Бајерн и Челси морају да играју без пола прве поставе.

Najvjerovatnije će Uefa poništiti kartone da bi svi mogli igrati.

Ronaldo je od besa pokidao svoju Luj Viton torbicu.

HAHAHAHAHHAAHHA... TO, TO!!!

Najvjerovatnije će Uefa poništiti kartone da bi svi mogli igrati.

Neće, ali razmatraju da se od iduće sezone brišu kartoni poslije četvrtfinala. Danas pročitah negdje...

Ovako počinju epik tekme!

Da, ovakvim epik fejlovima. A koliko na kraju ispade epik tekma između Barse i Čelsija, svi smo videli. Tripuje se bre retard, neka ide i nek' nauči bar 2 imena nekih igrača, debil svitjirski šuntavi. ALI NASLOV U SPORTALU- MURINJO: BOLI... :D Majko sveta, koliko sam oplakao...

Neće, ali razmatraju da se od iduće sezone brišu kartoni poslije četvrtfinala. Danas pročitah negdje...

Sinoć rekoše na BHT-u (mada pitanje je koliko njima vjerovati) da će uefa MOŽDA razmotriti da se ponište ove godine.

A Murinjo, vođa pedera, je izjavio nešto tipa: "Kakvo je ovo takmičenje kad su u finalu tim koji je peti u premijer ligi i drugi u bundes ligi". Kreten.

Ma ne vjerujem, bilo bi to neozbiljno od UEFA - e...

"Kakvo je ovo takmičenje kad su u finalu tim koji je peti u premijer ligi i drugi u bundes ligi".

taj drugi tim bundeslige mu je očitao opaku lekciju, džaba jede govna sad.

"Kakvo je ovo takmičenje kad su u finalu tim koji je peti u premijer ligi i drugi u bundes ligi".

Nisam ovo video, ali ako je to rekao izgubio je 10 bambija od mene..
Taj drugi tim bundes lige ih je opr'o u sred Madrida, i čista sreća ih je spasila da ne ispadnu pre penala..

Vreme je da Bajern uzme titulu, ovaj tim je to zaslužio.. Švajni kobjašnjavo terenom.

Murinjo ima kompleks malih nogu.

Najjače mi je bilo kad se Murinjo posinanizovao u zadnjoj seriji penala.

bilo je finale ili Barsa i Real - ili Čelzi i Bajern.
svako drugo bi bilo loše za gledanje.
ovako je baš do jajo, gledaće se muški fudbal,sa ful kontaktom,remplovanjem, ko kacam igro fudbal u žlj ligama lolo,to cenim.

bilo je finale ili Barsa i Real - ili Čelzi i Bajern.
svako drugo bi bilo loše za gledanje.
ovako je baš do jajo, gledaće se muški fudbal,sa ful kontaktom,remplovanjem, ko kacam igro fudbal u žlj ligama lolo,to cenim.

Potpuno se slažem. Neće biti baleta ili ko da pikaju Snežana i sedam patuljaka. Šteta samo što neće biti dosta prvotimaca zbog parnih žutih.

da me pogrešno ne shvatiš, dobar fudbal bi bio i Real-Barsa, el klasiko nije za zajebanciju, ali drukši malo bi bio cenim.
svako ima svoj ukus,jbg,ja više volim sirovu igru ipak:)

"Kakvo je ovo takmičenje kad su u finalu tim koji je peti u premijer ligi i drugi u bundes ligi".

Хахаха, јебени краљ!

da me pogrešno ne shvatiš, dobar fudbal bi bio i Real-Barsa. ali drukši malo.
svako ima svoj ukus,jbg,ja više volim sirovu igru ipak:)

Za mene je španski fudbal kao kuglanje sa staklenim keglama. Samo očekujem kad će nekom otpasti noga ili glava kad ga malo jače ćušnu. Čekam kad će početi svirati indirekt za jaka napucavanja loptom. Sad se bojim da u finalu ne bude neki sudija Španac pa usere igru.
I da, napred Čelzi!