Prijava

Ahahah ali mnogo mi smešno u seriji Young pope onaj kardinal Vojelo što ima Hamšika kao skrin sejver. Ti južnjaci su stvarno ludaci

Liverpul gubitnik hah.. igraju odbranu bolje od penal madrida.. nego momci.. nekad volja za osvetom zna da bude jača od svega.. Roma je igrala previše opušteno.. i to ju je koštalo.. ne može tako sa sposobnim timovima.. kakav jeste Liverpul..

Da li Roma može da stigne prednost.. ako ih razvuku u odbrani.. nagaze.. i opet ostaju tri gola razlike.. bez ijednog primljenog.. problem je što je i Liverpul- Roma..

Само Лацио из Италије што ваља.

Ako Roma prodje u finale.. ja uzimam hipotekarni kredit.. i stavljam na njen pehar..

Kako.. sam se.. iskenjao.. sada.. nije mi dobro.. a.. jeo sam nekih.. ustipaka.. sta ima.. kako ste vi..

Pauza ide posle rečenice.. što ti to smeta.. pa još i u pisanoh formi..

Znaci.. ti recenice.. pocinjes sa “i”.. to.. nije bas ispravno.. pre.. ce biti da.. lupetas.. i pises ko retard jebote jesi realan

Počinjem ih kako ja hoću..

Cak i da liverpul prodje u finale neko od ova dva ce ih izgaziti kao konje. Liverpul ove sezone nije igrao sa jakom ekipom, najjaci protivnik im bio Man Siti, koji je za klasu, do klasu i po slabiji od Realoa ili Bajernoa. Plus je Klop rodjeni gubitnik finala. Ugazice ih neko ko vaske.

Pa pocni kako hoces ko ti brani, nisam ti ni u jednom trenutku rekao da to ne radis. Nisam rekao da mi smeta samo sam rekao da pises ko retard i iscudjavam se i to sam i napisao. Ti si mene ispravljao i poceo diskusiju o tome pa je sad i prekidas bas si nikakav sagovornik mogu ti reci

Aj ne seri maestro prolazi liverpul sig. Ako vrate i ovo ja cu da navijam za njih jbg nerealno bi bilo

Nema nista vise sigurno kad je LS u pitanju, ali kazi nisam li u pravu za ovaj scenario?

Bio bi u pravu da je dvomeč. Ali 90' min i jedan divlji protivnik...

90 minuta se igra, ali 15 ce biti dovoljno da Klop shvati da Dejan Lovren ne moze zadrzati Ronalda, odnosno Levandovskog

I da Marcelo/Alaba nisu mrtvi Kolarov sto pusi paklu dnevno i jednom nogom u penziji

Ma ubice ih vrv real 4:1

Aludiram na cuvanje Salaha znate vec

Eto vidiš.. a taman sam mislio da te pohvalim i kažem da uvažavam tvoje mišljenje.. jel vidim da voliš ovo.. al kako ću sad kad sam loš sagovornik..