Prijava

suviše je ovaj bajern ljubazan tim da se izbori sa prljavim ciganima,a i liverpul je bogami, ako uđeš u gustu završnicu ili ne daj bože juriš rezultat puko si 1/1, zato mora salah da da 3 gola u prvom poluvremenu, da se posle igra normalno i bez valjanja po terenu (pod uslovom da prođu romu naravno)

Bila brutalno dobra utakmica do pocetka ciganisanja

Liverpul istina nije neljubazan tim, ali imaju auru za finale i predstavnik su sile dobra. Posebno sa Klopom. Tako da bi mogli da pobede cigančine delom i na to. Bio bi to zaista veliki dan za čovečanstvo. Plus, cigani su dobili tri finala u 4 godine, dva tesno, red je da puknu.

Ne dogadja se uvek ono sto je red, zgazice ih real ko macke

Ako uopste dodju do finala uopste me ne bi zacudilo da ih otrese roma sutra jer su pajseri koji 5:0 pretvore u hm aj da ne primimo 3 komada

bas bih voleo da Partizan igra to finale protiv Reala i da ih zgazimo

nego nisam gledao veceras, jel opet navlaceno za fasisticka frankova govna

da i oni nesto posteno urade

Kad uzme Benzema loptu u sesnaestercu protiv liverpula bice poigrajmo

Maestro iskopaj mi snimak cele utakmice ovu da gledam

Box ako sam ja Liga Sampiona, ti si prigradska liga Bojnik grupa sever

He's good enough for you, he's good enough for me, if he scores another few, then I'll be muslim too, Mo Salah lalalalala

Zapata ne transferisi sto bi rekli vi stari vukajlijasi

Plus, cigani su dobili tri finala u 4 godine, dva tesno, red je da puknu.

И то од тима коме везни ред чине Хендерсон, Милнер и Окслејд Чемберлен (Вајналдум). Такве ствари је у стању да направи Ливерпул. То је Ливерпул. Ливерпул ради то.

Доста сам миран по питању вечерашнњег меча, не верујем да може да се понови Барселона, јер су мале шансе да Рома да 3 гола, а да не прими један или два (џивџан јбг, али стварно то мислим).

Neko je lupio juče, ja stvarno poverovo (ne skroz, al recimo nekih 30-40%), da neće igrati salah, firmino i mane. Rekoh pa to znači da liverpul neće dati gol, ima roma šanse... Al sad vidim da će da igraju, tako da nema roma šanse. xd