Prijava

Odličan bravo
Prelake pare sad kad pogledaš jbg

Pa nije bas da nisam pricao mesec dana pre ovoga da ce ih ugaziti real, imas postove moje na prethodnoj temi

A ko nije znao to

Ja sam napisao da ce Ramos da polomi Salahu ključnu kost bez faula ako se sećate
Samo kaŽem

karijus te spasio..makar se pomoli za njegovo zdravlje veceras kad odes na spavanje.

Nije bio liverpul los uopste uz normalnog golmana kurac bi uzeo vecera tako da zahvali kariusu

A dobro sad, real jeste dobio dva poklon gola nema tu sta, mada:
-real je isto tako primio jeftin gol
-isko je imao precku na prazan gol sutirao
(Derao sam se po kladionici vadi iska ubacuj bejla tri cetiri puta)
-onaj gol sto je ponisten realu mogao je lagano biti i priznat bar 50% sudija bi propustilo to
-karijus je skinuo onu bombu ronaldu, ne znam kako je uspeo
-ronaldo i bejl imali svaki jos po stopostotnu sansu omasenu
-onaj zadnji napad ronaldo taman da ga spakuje upadne neka budala na teren

Realan je (skech) ovo rezultat, mada da je igrao salah 90 min druga bi prica bila

Pa evo Karijusu već prete smrću

trebalo je da ga izvede nakon prvog jes da se to ne radi ali ne toliko iskusan golman koji onako nesto uradi pa znas da je sjeban totalno

pa da i da karijus nije poklonio dva gola opet bi real dobio sa dva razlike..onaj gol maena nije bio jeftin, covek je startovao ko gazela, brze od dvojice sto su ga cuvala i zabio gol, posle je pogodio stativu..tako da karijus nije bio onako pogubljen ispusio bi samo tako

ali to je sve sta bi bilo kad bi bilo a da nije bilo karijusa ovako ne bi bilo sigurno

Mane je predobar igrac. Spretan brz okretan. Steta sto je pao u senku salaha ove sezone, ali opusteno idu oni u barsu, real, psg ili siti svakako na kraju sezone

Mane u Barselonu

Salah u Real

Firmino u PSG

Karijus u FK DOBANOVCE

Kopka me ko ce do zlatne lopte. Ronaldo mora da se pokaze na svetskom ako misli da uzme, ovo nije dovoljno.

Čitam sad dislocirano rame kod Salaha a to je navodno 12 do 16 nedelja pauze to jest 3-4 meseca.

Valjda će sutra ići na detaljna snimanja i da se ovi u Egiptu mole da ipak nije toliko strašna povreda nego da će moći da zaigra svetskom koje počinje za svega 2 nedelje.

ronaldo bio slab veceras..ali je zato pokazao divnu frizuru.kao oni synth pop muzicari iz 80ih

Ako spanci osvoje svetsko Ramosu zlatna lopta jbg

Marselo je zasluzuje vise pd svih gore navedenih al jbg