Prijava

због оваквих ствари ће рамос остати упамћен као легенда реала изујеш из пичке најбољег играча истрпиш да те два дана прозивају разне асоцијалне креатуре ниске платежне моћи, лажни моралисти и разне божебарселоне које спемују "мескеанклаб-једно брдо два универзума" али зато носиш трофеј у мадрид док ти флорентино перез сређује више невиних курви него што салаху вјера обећава ако се разнесе експлозивом у неком енглеском метроу

Ubiće Ramosa neki od kozojeba iz egipta ako salah propusti svetsko. Milion ljudi glasalo za njega na predsedničkim u Egiptu pa to gore obožavanje nego Srbalja prema Đovaku dok još nije bio vegan. Do sp u africi išla lopta nekom iz ekipe koja uzme svetsko, kanqvaro jebeni kad je uzeo hahaha, ja i dalje mislim da ide salahu osim ako baš ne bude neprimetan u prvom delu sledeće sezone.

Ako osvoje hrvati onda modricu

Ako osvoje Velšan... a da jbg

Iskidaće Ramos ukrštene ligamente.

Ja sam gledao u nekom kafiću velikom sa bimom, bilo ljudi u Liverpulovim dresovima, 90 posto navijalo za njih,tapšali na početku utakmice, kad je Salah izlazio i Karijusu na kraju tekme - sve u svemu festival sirotinje

Dobro osvojila su govna 3 zaredom ajde sad nek odjebu opet 30+ godina da mož da se živi.

Mada moram reći da sam ja poveo tapšanje za Karijusa iz trola, tad sam već bio pijan

Meni ga posle 3 gola ozb bilo zao
Kad sam picka sazaljiva

Nije mi ga ni žao nit bi dizo kurac na njega ko kmetina

Mislim, to je što je, ima poso, odradio ga je loše, ako oće gazda da mu da otkaz nek da lolo

I hate ramos like if yu agree

Al pazte, na stranu što Real jeste moćna ekipa, i protiv Bajerna su imali tako imbecilan poklon od golmana i onda opet u finalu. Plus povreda Salaha, slučajna ili namerna...
I usralo i upišalo ih, ispucali su bonus

Ja sam jedini u kladionici skakao kad god je real dao gol, cudi me da nisam dobio batina

Ja gledao na otvaranju neke baste bilo 300 ljudi naprcali neki tv od 12 kvadrata sto sme da kisne i da bleji na minus 50 drao se ko konj jer je pre toga u 5 bio lokalni derbi beogradske lige pa smo bili pijani ko krmci najobicniji ali vecina navijala za liverpul neki su i plakali video sam i bas im nije prijala kombinacija karim karijus

postoji tehnologija kojom je moguce manipulisati ljudskim mozgom na daljinu.o tome je pricao slavuj zizek kako su amerikanci razvili tu tehnologiju da bi kontrolisali ljude, mozda ona nije tolko sofisticirana da moze da upravlja covekom kompletno ali sigurno moze da zbuni jednog golmana.Zbunili su golmana bajerna pa onda golmana liverpula, a sto se ta tehnologija koristi u korist reala to ne znam.druga teorija je da je real jednostavno kupio takmicenje

da ameri vole soccer osvajali bi sve redom ali sva sreca pa vise vole basket i ragbi