Prijava

kako je onaj psz ogavna ekipa.najgori fudbal od tih ekipa sa mnogo novaca igraju.svaki igrac po 10 dodira i pokusaj pretrcavanja i proturanja lopte kroz noge.kada prodje,onda neki sut,neka frljoka i to je to.steta sto nisu na bajern naleteli u polofinalu.ovako gomila tetoviranih roma moze i da osvoji.najjace mi je sto im trener kao nesto sedi oko terena,pa im dobacuje.a taktika je svi driblajte.jedino golman i tijago silva ne driblaju.ovi ostali cekaju da nejmar izgubi loptu,pa i da oni to pokusaju.
nadam se nemackom finalu.doduse i lion je zalsuzio da prodje jer su izbacili engleski psz.jedino sto siti igra neuoporedivo bolji fudbal od francuskog originala.
ako rts ne bude prenosio finale,mogu da kazu da je zvezda osvojila.puste onu tekmu gde su dobili liverpul 2:0

Ne znam kako ali me ne nerviraju tvoji postovi predugački koju su napisani kao jedna rečenica u dahu

ne bi bilo lose ni u prozi pisati. generalno svi. malo da ubijemo monotoniju ;)

Sanitarni čvor
najgori fudbal od tih ekipa sa mnogo novaca igraju

Атлетико и Барселона брт, нарочито Атлетико, а и против Аталанте и нису нешто креативно могли играти, без Вератија, Ди Марије, а и Ембапе и Дракслер су касније ушли, а и што не би играли тако како јесу кад су ови ћомани из Аталанте са високим пресингом излазили, једним пасом су их из ПСЖ-а избацивали, Нејмар се испишао по њима....
Мада не знам што доводе те Тухеле и Емерије за тренере кад могу за Муриња, Гвардиолу, Зидана, Клопа (добро, овај је у Ситију, овај у Реалу и овај у Ливерпулу), Алегрија ил' тако некога из самог врха лагано да искеширају лову....

Atletiko igra najružniji fudbal u zadnjih 23 godine fazon

Ako imaš ambiciju da osvojiš LŠ, ne dovodi Smrdiolu. Bolje šanse imaš sa Tuhelom.

Čovek je jebeno očajan u nokaut fazi. Izmišlja toplu voud, onako gleda u neverici kad ima posed lopte 70%, a prime gol.

AKo oćeš da dominiraš u ligi, da usavršava igrače i da migranti i fudbalski hipsteri drkaju na tvoj tim, Pep je tvoj čovek.

Огаван је Симеонеов стил, али их служи за те нокаут фазе где играш против офанзивних екипа, осим кад не дође Роналдо да им се посере по фаци....

Не доводи Гвардиолу који већ има 2 Лиге Шампиона а још је у 40им годинама

Te dve što ima, to mu je.

Eventualno još jedna po zakonu velikih brojeva, ako narednih 20 godina igra nokuat fazu sa jakim timovima.

Па јбг колико треба да их освоји? Зидан, Анћелоти и Пејсли једини имају три освојене.... Неки одлични тренери ни једну немају

LŠ je mejnstrim Liga Evrope je prava stvar, eno Inter nabio petardu Šahtjoru u čika bulju

Sutra moj voljeni Šerif Tiraspolj igra prvo kolo kvalifikacija protiv Pepsi Kole iz Luxemburga, jebaćemo Kurda jako

Inače Simeone sa Atletikom igra onako kako bi Cvecda igrala sa igračima od 20 miliona, znači podlo, prljavo, ogavno, i ako može neki penal za gospodina. Dno. Neverovatno koliko su mi Španci i njihov fudbal u celini antipatični. Fudbal bez fudbala. Bez duše

Pa eto. Dosta su mu dve :)

psz je sinonim za ruznocu fudbala.nejmar se popisao po njima,a vole ne moze da ubode.normalno je da ispadaju kada se igra presing.rizik.siljenje kako je psz izbacio atalantu.smesno.koliko su igracki, finansijski, organizaciono jaci od atalante, trebali su ih zgaziti 10:0.inace,atalanta je igrala svoju taktiku koju igra citava sezone i koja im je dosta donela.dali su sve od sebe i svaka im cast.ovi su brzi,bolji i manje vise sve ostalo,ali su gomila kuraca mlohavih.ukoliko prodje bajern,a verovatno hoce, masakrirace ih.srace po gomili cverglana.

Siti isto, samo što Atalanta nije imala sreće pa je PSG prošao, inače bi bilo kao po običaju.
Mada bio bi lep duel Lajpciga i Atalante :)

Samo Lion da ispadne, najgora ekipa u LŠ.

A Lajpcig je najbolja, da da...

meni samo nije jasno kako, kog god sporta da se uhvati, red bul napravi respektabilni tim ni od cega. upadne sa kintom, ali ni priblizno kao arapi i tako ti, i neproporcionalno naprave dobre rezultate.

mada sta jedem govna, verovatno jedna od najvrednijih kompanija u evropi, a privatna, daju milijarde na reklame, imaju kinte da rade sta im dune.

U redbulu imas mikrocipove, i svako ko popije redbul ikad salje informacije redbulu svaki put kad drka kurac, koji je ugao i intenzitet kite prilikom drkanja. Te informacije su krucijalne, i tako uzimaju mnogo para