Prijava

ее како би волео да сам у есенес ја би сад гледо нашег најбољег играча душана тадића у ЛШ а не александра митровича превару од играча који хара по другој лиги енгелске

Ne mozes zvakati sendvic ako si krezub, msm...

tebi krezubost na primer ne predstavlja problem kad sisaš kurčeve, čak štaviše neki bi rekli da to pruža dodatni užitak

Sad vec govori ogorcenost iz tebe, zabalavio si i zapenio kao besno pseto.

" A sta hocete. Jel zaposlio narod. Jel dao 30 evra. Sta je bre sta ocete bre"

evo ga 1:2 duvajte ga MILIONERI

овај пиздунко на клупи борусије росе зове се ако узме нешто са борусијом сечем курац какве су то шеме ред бул менхенгладбах дормунд мрш у курац јебо те онај ко те није

Mislio sam da ce Ajax standardno da razocara, ovo je vec igra...

1:3, kako jebe ovaj Karmelo Antony, šteta što će mu se digne patka da pređe u neki mrtvi Real ili PSG

Шта је са месијем је л повређен видим нема га данас а и 2 2 је ХД

da da vuče neku povredu midžet, ko im jebe mater dabogda ispali

Ovi Atletikovi treći dresovi užas

A jesu golo govno ko neki cirkuzanti s ove šarene kragne

мени су ок

Jel gledao ko inter
Ja gledao malo drugo pol serif igrao ko picke najvece gol za 2 0 je bio takav da je usao iz treceg udarca skrinjara sa iste pozicije kakva je to ekipa koja da da igrac tri puta sutne sa 9 metara onaj golman lezi kao da ima naoad paralize sunce ti jebem da igram protiv surdulice ja bi isao na loptu i igraca a ne da cekam ko ovo jaje, treci gol sam isto video odbrambeni zabagovao i ovaj neki iz intera samo uzeo loptu i 1 na 1. Jel video neko gol za 3 1 to me zanima i da li je ovaj serif imao bilo sta od sansi za 90 minuta. Ja odigrao tacan rezultat 2 1 kad sam video treci samo sam izasao iz strima i to je to ne mogu da verujem da su ga u produzetku zaprdeli ovi proslo mi nesudjeno i gg i 2&gg a palo gost 0-2.

Odigram na real madrid ovi izgube od jebenog serifa 1 2. Kad mi treba serif onda kurcina. Odigram gost 1 do 2 opet na real (protiv sahtjora), dobiju 0 5, evo sad 2:1 jedva kad nisam nista igrao. Celzi igram cesto fix i 0do3 i evo sad ko za kurac 1 0 protiv malmea pisanog ja odigrao 2i2-4 i gost 2-3 na drugom tiketu. Ne znam jel ovo moguce vise. Igram u minimalne uloge iz zabave vise tiketa ali vidim da se vise nerviram nego zabavljam. Ne sto mi je palo nego sto se ovako poigrava sa mnom. Zdravlje mi je naruseno

Da čitam tvoje analize opširne bergase, toliko te ne volim

Ja te drugi put u zivotu vidim ne znam odakle tebi izgradjeno misljenje o meni?
U svakom slucaju cestitke na spustu.

Париз је керин курац
гледам оног месија нема више слаломским спуштања са 30 метара ка голу само пасови и мењање позиције из везе на левом бека и тако у круг човек игра само зато што мора чини ми се

Parni Ajax neka melje hej hej hej

борусија дортмунд...