Prijava

Dobro bar smo ispali od buduceg osvajaca LS

Kako je Ajax otreso Dortmunda ko slinu druuže, preljep fudbal igraju i do jaja ekipu su sklopili. Da na svetu postoji pravda i da je fudbal fer sport umesto što se guraju jedni te isti smarački bogati klubovi do završnice Ajax bi komotno išo do finala.

Prodali gomilu igrača, uzeli nove klince i napravili stvarno sjajnu ekipu, nema šta. Gledao atletiko - liverpul; sjajno poluvreme i sudija koji kompletno uništava drugo. Izgubio sam volju da gledam fudbal odavno, ali ovo je previše.

Sudije stvarno mrsile muda večeras više nego obično, i ovaj španac što sudio Ajax Dortmund je bio očajan, ali ni to im nije pomoglo protiv pravičnog Ajaxa na čelu sa Dukijem. Onaj Antony strašan igrač, podseća na mladog Robena s ovim cut inside golovima.

Zadržali su Tenhaga, Tadića i Blinda i klinci su se samo uklopili, ne čudi me jer ajaks tradicionalno nalazi supertalentovane igrače. Lete po terenu, bukvalno. Žao mi što nisu zadržali Šenea, ostale su dobro uvaljali.

Није само то, кренули су и да купују добре играче који ипак коштају (Алеа су платили 23 милиона ваљда), до пре коју годину им је Сулејмани био далеко најскупља аквизиција (до њега им је типа Никос Маклас ил' тако био најскупљи за 8-9 милиона евра) док сад редовно по неколико играча доведу за 10, 15, 20 милиона....

А јбг, ђутуре непотребног тривијалног знања ми остало из млађих дана.... А и Маклас је кидао једно време у Ајаксу био

Chad Machlas vs virgin Anastasiou

Био им је и Харистеас исто после европског негде....

Kad već spominjete grčke zaboravljene napadačke asove, nikad neću da zaboravim Demisa Nikolaidisa kad sam vodio Atletiko na nekom starom menadžeru, možda špic sa najboljim ocenama kog sam ikad imao privilegiju da ubacujem u startnu postavu ehej.

Била је игрица ЕУРО 2000 исто, са Грцима прођох квалификације и узех првенство тад, Николаидис и доста тих што су узели четири године касније европско су били у тој екипи да их бираш....

Киријакос Пападопулос од вундеркинда у ФМ 2012 је сад спао на Атромитос јебени....

атлетико ливерпул сморила текма после 35 минута

Gledaj dortmund ajax brate veruj mi mnogo bolja tekma brate pusti tu tekmu da gledaš veruj bratu bodri našeg Dukija dortmund ima crveni a vodi kad te moli brat

немам брате арену брате сиротиња тешка на скали од гала социјала ја сам социјала шта ћу само ртс

Nisi brt ti si avangarda što bi reko bomby, gledaš evroligu na sportklubu i raspiruješ opozicionarstvo prateći n1 uz čašu burbona, dok nama krezuboj naprednoj masi obezbedili hleba i igara da nam zamazuju oči da ne pizdimo

Okej jedan sa sunkom ovde

Niste vi uopste krezuba masa, vi ste se ucmarili u esenes bas iz razloga da se nakradete za vestacke vilice

evo ga 1:1 BRAVO DUKI SISAM TI TUKI