Prijava

Da li je barseloni mesto na smetlištu istorije, odgovorite mi sa da ili Sane

Hehe

ОПАСНОСТ!
ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ ШАЛЕ!!!
добар скеч јербо скеча никад доста

а стокерова слика хавија кад видим кога тренира смрзнем се

псж осваја само ако у финалу не буду бајерн и сити

Почела лига шампињона пофињона а вујаклијаши расправљају о вакцини новаку и срању у украјини
пази бајерна што игра фифу 3 2 4 1 формација иде га
интер бољи

Juče presmor psž-real
Ova sad int-liv malo bolje
Al opet ništa, jbt lš loš fudbal generalno

Siti premocan ko barsa ranije

премоћан да у португалу

готова текма морају бар гол да уваљају не знам како ће се провести у енглеској

Handanović za staro gvožđe, vreme je da se povučeš buraz, hvala ti za kresove, jer bilo ih je.

бајерн прошао, ливер пул исто, сити проашо а реал има реалне шансе осим ако се меси не повампири

Gde je pogresio handanovic
Dzeko me je vise razocarao dobar je i uticajan ali za italijansku ligu za ls je penzioner
Dva najveca pojacanja calhanoglu i dzeko na zalasku karijere free transferi iz iste lige e pa ne moze tako
Ali svaka cast sto su probali oborili mi inace i ppgg i na polivremenu lajv tr 1:1 nigde veze rezultat
Imam ja i liverpul kao osvajaca odigran
Siti ili liverpul verovatno osvajaju real ne mogu da vidim kako je igrao juce jedino jos celzi moze da dogura do finala sve ostalo je boranija

Nije neka greška u pitanju, problem je što je omatoreo, mnogo sporije se kreće, sporije reakcije ima, kod prvog gola je bio na pogrešnoj nozi i jako sporo je odreagovao na loptu koja je bila spora i upućena iz nezgodne pozicije. Imao je čak na ruci ili makar je bio blizu. Handanović pre 4, 5 godina skida takav šut žmurećki.

добар је турчин добар прекид има знате како добар прекид пола гола добро нису уваљани гол ал јбг освајају италијанску врв

Zato sto Inter od svakog igraca napravi zombija, proklet klub. Jedino je Murinjo mogao da osvoji LS sa njima i to ce se ponoviti sl opet za 50 god

Tada je imao nepremostivog tehnički potkovanog rotvajlera Kambijasa na sredini (Vidal to nije nikako) i jednog Snajdera, prekaljenog iskusnog štopera Lucija i Diega Milita u životnoj formi (Dijamant to nije nikako).
Da ne zaboravimo Cezara na golu, Majkona na beku, Stankovića, Etoa...lihihi ko zna ko sve ne klasni fudbaleri.
Vrlo iskusna i kohezivna ekipa.
Ko i Milan par godina ranije kad osvojiše LŠ
U stvari, kenjam malo nostalgiju,al opet tad se još i pikao muški fudbal, sad je sve palo pod blm, cancel, neki Nejmari i ostala govnarija