Prijava

Jasno, igralo se tad cvrsce, i ok jeste Inter imao solid team ali osvojiti LS u konkurenciji Celzija, Bajerna i Barselone u svom prajmu je gigantski podvig.

I dalje mislim da su samo sa Smorinjom i njegovom vec znamo kojom taktikom to mogli da urade, vec narednih godina su se raspali.

Sad u glavi pokusavam da se setim celog tima i vidim neko fali kad ono

CHIVU
H
I
V
U

интер нема среће баш у овим јаким текмама гледао сам их против барсе пре 2 3 год на камп ноу брутална текма била ал мсм да су изгубили дал је групна фаза билаа тако нешто

хахаха да иначе обе текме су отворене добро челси је у бољој позицији ал јуве може испасти и ако имају српског дел пијера у својим редовима

атлетико ман утд можда добра текма
а бенфики прети катастрофа
или бенфици како се каже

na benfiku gu preti* katastrofa

Ili po pirotsći, preti đu.

Donarumi odseci ruke i noge.

Inace opet Benzema umesan u ova imbecilne golmanske akrobacije, kao ono pre kad mu je Karius nabacio loptu na nogu u finalu LS, sada ga ovaj nosati majmun dribla u petercu.

Neverovatno.

Ne volim ih ali jesu. Prvi put u zivotu da sam imao osecaj da je "pravedno" da real pobedi iako je ukupno, u vecem delu dvomeca, bio losiji..

Dobar tekst i tilmoliza o utakmici na b92 btw

https://www.b92.net/sport/teme/djindjic.php?yyyy=2022&mm=03&nav_id=2119297

Kakav instinkt Benze i refleksni šut kod mislim trećeg gola na ono pogrešno dodavanje Markinjosa auu

Najbolji je to klasični napadač danas. Da bolji bar za iskustvo od Levandovskog
Nego je l ste vi videli kako je Modrić dao onu loptu? Ljudi onako ne mogu da bace rukom jbg
Ima bolji pregled igre nego što je imao Iniesta jebote, nerealno

I koj kurac je onaj crnac levo onoliko brz haha
Sa loptom ko Bejl kad trči solo

Taj koliko je brz, svaki put je usrao kad priđe golu, ali nekako Benzema kao da ima istančan osećaj koliko će ovaj zasrati, pa opet bude na pravom mestu. Ali makar je dovoljno brz da odvuče dvojicu, pa da Modrić i Benzema mogu da briljiraju. Majstori fudbala.

Ja sam Real nekad baš voleo al u vreme Carlosa i Zidana
Real je sad nešto drugo što mi se manje dopada baš

ste vi videli kako je Modrić dao onu loptu? Ljudi onako ne mogu da bace rukom jbg

Aj što dao benzemi za gol, što je samo po sebi preljepo bilo, ali što je pre toga povuko sa svoje polovine istrčo sa dvojicom na leđima i onda poslao bombonicu Vinisiusu na krilo. Stvarno jedan od najboljih veznih fudbalera ikada je mali ustaški štakor.

Dobar je koliko je ružan
Da, Vinisius jebeni sa motorom u dupetu haha

A mlad je on Agilni jbg mislim da ima 20 godina tipa, dete

Винисијус је тек ове сезоне, под Анћелотијем, и експлодирао баш, клинац је још увек и баш фин простор за напредак има.... А Модрић може комотно да се гоутује на његовој позицији, невероватно је како кида оволико дуго и са оволико година....