Prijava

Treba ga ostaviti sto duze dok ih potpuno ne unisti jer su uz real najgavnije smece

Ne brinite za vlahovica on ce se vec nekako snaci uvek ce ga uzeti neki psg, siti itd

Prema navodima uglednih italijanskih listova, Allegrija na klupi drži teška finansijska situacija u kojoj se klub trenutno nalazi. Ako bi uprava uručila otkaz treneru Allegri bi inkasirao nevjerovatnih 20 miliona eura, a taj novac Bianconeri trenutno nemaju da izdvoje

Fakat preljepo

- Alegri, mi ti oćemo nogu dati, al smo sirotinja ljuta, pa nemeremo.
- Znam, lepi, znam. Viš da se zajebavam pod stare dane. Stavljaću Vlahovića na zadnjeg veznog, čisto jer mogu, zviždi mi jajo.

да немају 20м хахахаах

Nije da nemaju, nego nemaju za taj izdatak. Kao da potrošiš pare za režije na Vendi u Šapcu.

добра текма баш могло још 2 3 гола да падне да поједини фудбалери нису натуршчин фудбалери

Gosens i Lautaro kao na igrici. Onana pun rupa, valja to iskoristiti protiv Kameruna

ко је овај индијанац аслани и зашто је он у интеру то треба проверити исто ко онај броја у челсију албански лоби јебе

Šteta što ih nisu izbacili večeras, u svakom slučaju, trebalo bi Barsa da ispadne na kraju.

ја кад погледам резултате на флешскору барсе у лалиги помислим да је ова барса моћнија од барсе из 2006 добијају све не примају голове ћави је меноти вамо тако
дође интер и разбије их мислим мого је да их разбије да нису глупи ка курац

Lep fudbal igraju nema šta, ali šuplji su kojekuda. Ako ne udju u grupnu fazu i ne uzmu lovu, biće baš gadno.

ма ко их јебе оба тима навијамо за наполи који грми

Ptarši koji je zasrao onu zadnju šansu za Inter da bude kažnjen doživotnom zabranom igranja nogometa.

Onana pun rupa, valja to iskoristiti protiv Kameruna

Onana jedan od onih agilnih golmana ne pašu nam takvi kao onaj crnčić Bazunu iz Irske. Zambo Anguisa izašo zbog povrede izgleda kao da je ozbiljnija nadajmo se da se (ne) oporavlja na vreme za svecko.

исто и дембеле да буде кажњен за оно не додавање кретенко

Za to da bude nagrađen jer jebi katalonske cigane realno