Prijava

Celt, boksovao je protiv Ešlija Sekstona.

Ali je mašinerija... 'Lepršaću kao leptir, ubadaću kao pčela', lik je jednostavno najbolji bokser svih vremena...
Njegova težina i brzina se jednostavno ne uklapaju, to što reče kelt.
Lik je imao 3 poraza u profesionalnoj karijeri, od ta tri poraza je u revanšima pobijedio ovu dvojicu, mislim da je baš u pitanju Džo Frejzer, i u revanšu je pao u prvoj rundi...
Lik je bio stvarno hiperaktivan, na mjerenjima je on provjeravao težinu protivnika, jer nije vjerovao nadležnima....

Pored njega tu je i Tajson koji je takođe legenda, definitivno je ubica lik, naravno sad je trt, ali na vrhuncu karijere je bio mašinerija... To je bio moderniji boks, da ga tako nazovem
http://www.youtube.com/watch?v=5v0vl6iTlC4
Ne mogu sad da tražim tačno vrijeme, ali mi je to kul nokaut, kad je onaj pokušao da se ustane 4 puta i padao po ringu tamo...

Onda imate Soni Listona koji je imao udarac kao dinamit, možda čak i najjači udarac ikada... Postavljali su mu metar, dva, nemam pojma, drva i on to klepi, sve se prospe u pičku materinu...

Mi smo imali Gidru kojeg je pobijedio Đika Pavićević, lik iz Podgorice, koji je trener sad, ne znam je li još, repreztentacije...
Detalj iz meča:
Gidra mu kao nešto kenjao tokom cijelog meča, i opali mu nogdaun, Đika ustaje, kreće i kaže mu SAD ĆU SRCE DA TI IŠČUPAM, udara ga u grudi i tu je bio nokaut odmah....

Pomenuh Gidru zbog tog meča samo... Inače imali smo i neke stare boksere kao što su Zvonko Vujin, on je bio laka kategorija čini mi se... Samo da se sjetim svih likova, pa ću da napišem...

Volim boks u pm, možda mi je to prešlo od tate jer on voli... Sve sam ispratio mečeve koji su bili kroz podgoricu naravno :)

Nikad Frejzer protiv Alija nije pao u prvoj rundi!

Pomenuste Klička....
Obojica su boksovali protiv nekog Njemca, i izgubili, a taj Njemac je boksovao protiv Saše Pejanovića, lika iz Podgorice (lik je proganjan nakon protesta za Kosovo), i Saša ga je pobijedio.... Mada je kasnije batalio boks....

Čoveče, 2 prema 1 je za Alija. Zašto? Zato što ga je u trećem meču samleo Frejzer i Ali se izjasnio pred poslednju rundu da ne želi da nastavi. Frejzer je hteo da uđe u ring i da završi meč, ali ga nije pustio menadžer, tako da je objava o predaji došla prvo iz Frejzerovog ugla. Inače, Frejzer je vukao povredu oka (imao je svega 30% vida na tom oku) i protiv Alija se u tom meču borio praktično slep, a uspeo je da osakati Alija za ceo život.

ovo tek sad videh. ma jebem li ga... aj nek bude, posto znam da je ovaj imao muke sa okom. svejedno, iz svega prikazanog ali je znatno nekako (po meni) kvalitetnije mlatio u tom (da kazem presudnom izmedju njih) mecu :)

Е, а која је ово катгорија у пм? Ови имају по педес кила. Судија ладно обојици може на гомилу да набаца
http://www.youtube.com/watch?v=MYyW1DScsr0&feature=related

Nikad Frejzer protiv Alija nije pao u prvoj rundi!

e onda ne znam ko je u pitanju, ne mogu da se sjetim

ovo tek sad videh. ma jebem li ga... aj nek bude, posto znam da je ovaj imao muke sa okom. svejedno, iz svega prikazanog ali je znatno nekako (po meni) kvalitetnije mlatio u tom (da kazem presudnom izmedju njih) mecu :)

Pazi, Ali ga je rasturio u prvih 6 rundi. Onda je Frejzer (koji je imao znatno snažnije udarce) počeo da ga bije po telu, po kukovima. Tada je Ali prestao da se kreće onako brzo i onda ga je Frejzer jednostavno razorio.

Izvinjavam se, permutovao sam, 2:1 je za Alija, ali je Frejzer dobio zadnji meč...

Inače, moj omiljeni boks meč je taj treći između Alija i Frejzera. Nikad nisam ni mogao da pomislim da dvojica boraca mogu da trpe tolike batine kolike su oni izdržali.

Smarko, Frejzer je dobio prvi, a druga dva Ali. Pročitaj šta sam napisao o trećem.

evo po meni i jednog od najboljih belaca, koji je bio inspiracija za rokija.

http://www.youtube.com/watch?v=Wcwalp0TRfc

interesantno je za njega, sto je pod starije dane poceo da boksa, prvo bio neki lucki radnik (dizajner)

E ja sam uživao jednom kad je naš crnogorski bokser, Goran Šćekić popio takve batine da je tražio česmu po svlačionici pola sata...

Naši imaju običaj da plate takve mečeve itd, taj meč je bio jedan od njih, uglavnom, boksovao je protiv nekog španca, i nije junak mogao polako, da ga dobije na poene lagano, već je nasrtao kao sivonja, i ovaj rutinski dvije runde, u treću i četvrtu se usere u njega

Smarko, Frejzer je dobio prvi, a druga dva Ali. Pročitaj šta sam napisao o trećem.

Ovo nisam znao.

Ipak su mi Dempsej i Tajson najbolji.

Smarko, u njihovom prvom meču se desio onaj istorijski nokaut - kada je Frejzer polomio vilicu Aliju.

Čoveče, 2 prema 1 je za Alija. Zašto? Zato što ga je u trećem meču samleo Frejzer i Ali se izjasnio pred poslednju rundu da ne želi da nastavi. Frejzer je hteo da uđe u ring i da završi meč, ali ga nije pustio menadžer, tako da je objava o predaji došla prvo iz Frejzerovog ugla. Inače, Frejzer je vukao povredu oka (imao je svega 30% vida na tom oku) i protiv Alija se u tom meču borio praktično slep, a uspeo je da osakati Alija za ceo život.

Jebemliga Kika, nije ti ovo tačno, skoro sam gledao dokumentarac o Aliju, gdje i Frejzer komentariše o tom meču. Doktor u Frejzerovom uglu nije dozvolio da nastavi meč jer je postojala realna opasnost da umre u ringu, mada je Frejzer, vjerovatno u adrenalinskom šoku, tražio da nastavi. To je i sam rekao, kao i da bi i danas kad bi bio meč opet tražio da nastavi. Hrabar čova, nema šta. Ali je u tom meču mislio kako neće izdržati iduću rundu i to je rekao treneru koji je pomišljao da baci peškir, ali su ga ovi drugi preduhitrili. Inače, gledao sam taj meč, bili su podjednaki potpuno, čak i kod sudija bodovno isti mislim. A da su se dušmanski mlatili, jesu. Veliki meč. Ono što mi je čudno kod Frejzera je to kako ga je Formen lako dobijao, svaki put nokautom u prvih nekoliko rundi...