Ko poslednji pobednik (112)

  1. Па наравно. Мени би прва асоцијација буђење поред неке девојке бујнијег попрсја :)

    Иначе, мушкарци мисле о женском роду стално. Не дај да те неко лаже.

  2. Скорови на мојим дефкама су ми веома забрињавајући.

  3. Startniji si od jugića, bilo je +13 za 1 min.

  4. E, Borko sad si mi otkrio toplu vodu :))) Oči si mi otvorio o, prosvetitelju moj!
    :)))

  5. Лако теби да кажеш РД, ти си сад нажалост 2. а ја на мом ''дуплом'' , има линк до мог ''оригинала'' :)

  6. +13 za minut? Mene za ceo dan ne oceni 13 ljudi..

  7. +20 već. Svaka čast, ja bih ti komentarisala, ali ne radi mi to kad sam na poslu

  8. +22, ово све пршти, боље да сам написао на мом ктитор налогу :(

  9. Ladno nisam ni provalila da ti je to dupli nalog hahaha :)

  10. Мој ктитор је дупли. :)

  11. Ko još uplaćuje ktitora za dupli? :))

  12. Ма стаклена, компликована ситуација, скраћено: направио сам дупли и уплатио ктитора док је ''оригинал'' био банован на месец дана па после трајно. :)

  13. Dože, kako si uopšte saznao za sajt 2007. godine? :)

  14. Slučajno. Kolegu zvao ortak da ga pita šta je tarantarantača.
    Mi izguglali, našli Vuku, i naredna 2 sata smo čitali definicije i valjali se od smeha. Posle 20-ak dana možda i manje, počeo i ja da definišem, a ostalo je istorija.

  15. Стаклена одлично питање, РД немој сад да ти пљунем листу од мојих шурнаест дуплих. :)

  16. A šta je tarantarantača?

  17. Tako sam i ja nailazila par puta kad sam tražila pojašnjenje za neki izraz, dok mi prošle godine gugl nije izbacio skroz necenzurisano uvrnuto tumačenje neke reči koju sam tražila. E tek onda sam pogledala o čemu se zapravo radi... Radoznalost ubi mačku, lepo kaže crtani.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.