Ko poslednji pobednik (112)

  1. buenos dias muskatlito, como estas?
    Huanita, uno cafe, por favor...
    Yo soi...
    No comprende, yo no hablo espanJol..
    buenas tardes, buenas noches, hasta manianna
    ....

  2. Vidim, dobra ekipa se sastala! :))

  3. Нема боље. ;)

  4. Позз, бегам ја!

  5. Поздрав Борко.

  6. Zar nije Lola dom, najveći fenseraj, zlatne kvake, fensi tepisi, sve nešto Riči Rič zonfa?

  7. O, Dube, nisam znala da govoriš serijski :)

  8. Si, klaro ke si natnatnatnatnato ;))

  9. Nemoj sad ja da počnem na češkom :)

  10. Nemoj sada da ja počnem na ekavici :P

  11. E, aj da te vidim baš!

  12. Ајде Дубе. :)

  13. Pa to meni nije nikakav problem. Mogu i bez bosanskog akcenta da pričam, ali ne daaam!! A i devojke se lože na bosance i njihov govor, to im lepo i slatko :))
    Danas mi ističe ktitor, ne znam da li da uplatim kaizenu 200 dinara ili da se vratim među obične smrtnike.

  14. A zašto ti uopšte to uplaćuješ?

  15. Здраво месса. :)

  16. Ma nisam ja, uplatio mi Remac za rođendan, koji je bio u novembru. A to sam i ja njemu poklonio kad mu je bio geburstag.

  17. 'Јутро Пеки. :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.