Ko poslednji pobednik (112)

  1. Hoćeš da ti pošaljem link na PVT ako te ne mrzi da pročitaš?

  2. Ovaj buri... nikad ga pročitati... :)
    Sva se preznojala... :)

  3. Natnat nadam se da ne zameraš, malo sam "vickast".

  4. Може Нато, шаљи. Дог, прошла гриза савести?

  5. Nije, sada stvarno moram da palim.
    Pozdrav svima!

  6. Dože, ko me zna, zna da ja nikome ništa ne zameram :))
    Rado bih ti nešto prokomentarisala ali ne radi mi slanje komentara na definicije sa ovog kompa :)))

  7. Da li ti to meni tri jezika?

  8. Ja kažem daj makaze... :)

  9. Није теби Нато! :)

  10. Шта бре маказе, ево ти моторна тестера па сеци! :)

  11. Matrikse, ti si moj idol! :)

    :zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:

  12. Мали, много ти још мораш да учиш. Нпр, за моторну треба бензина! :П :)

  13. Имам ја целу бензинску пумпу за то, не брини, можда ти јацка остави делић језика за успомену. :)

  14. Dizel, Borko, dizel...ccc

  15. Spremio je on i benzin! Na sve misli... :)

  16. Ти си малолетан :П Све што ти имаш је на располагању твојих родитеља :)

    Није Нато, безоловни, супер ако је баш матора :)

  17. Нисам ни рекао да је моја, него да имам. :)

  18. I opet kao po običaju, više ne znamo o čemu pričamo :)))))))
    Ona moja u selu je na dizel i tačka.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.