Ko poslednji pobednik (112)

  1. Pročitala... I zadovoljna sam :)

    Evo, džabalebarim ceo dan... :) Ti?

  2. Stormaaaaaaaa :)
    Jesi bolje???

  3. hvala! bio u školi, pa spavao... trebam nešto ponoviti imam sutra usmeni, a ne da mi se...

  4. nego ovdje sve manje i manje ljudi... ja, ti, i još poneko navrne...

  5. Nisam bolje. :malo je bolje, al' neće da ne dobije dres: :)

  6. Ja sam inventar... Za ostale ne znam... :)
    Kakav to ispit u sred marta? Ti si apsolvent, ili imate tako...?

  7. šta je sa STORMOM?

  8. Storma pati... :/ :)

  9. Ostao mi samo Bajern. :'(

  10. a to... biće dres, danas sam gledao i kreteni prodaju samo liverpul i real... idem tražiti dalje...

    ma gostujući prof. pa ga nije bilo u ispitnom roku i sad održava ispite... jebi ga to je taj slavni AGF...

    realno, i ja sam inventar, kad sam kući... a i još me samo ova tema zabavlja i lijepo mi je na njoj, otkad nema džimija na omiljenom podforumu ''politika i društvo'' se nema šta pročitati pa i ne družim se više po drugim podforumima :)

  11. Nama aprilski rok u martu počinje. A ja se taman ponadala... :/

  12. Isto buri... Kad sam kući, nemam šta drugo... :/
    Nego je gadno što sam nekad mnogo kući!

    A ovde je najkulje... Uvek mir i niko se ne svađa. Na drugim temama ima rasprava i prepirki i kako već to zovu da nije svađa, a ja neću da se zagađujem... :))

  13. Nego je gadno što sam nekad mnogo kući!

    +1
    promijeniću to sad kad je otoplilo :D

  14. E to je u redu! :))
    Da izmilim na sunce ko glista posle kiše! :)

  15. Šta radite, ima li koga?

  16. tačno propala tema...

    IMA LI TE JACKO???

  17. IMA, KAKO,NEMA!!! :)

    Nije propala, kako propala! Tu je trio fantastiko! :)

  18. Ja sam malo cirke...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.