Ko poslednji pobednik (112)

  1. ŽAO MI JE ŠTO TE NEĆU GLEDATI NA FILMU, ALI SAM SEBI OBEĆAO DA NEĆU POGLEDATI TO NJESRA NIKADA :(

    Nije frka, ni rođeni otac me nije prepoznao koliko je kamera bila udaljena. :)

  2. kako se zove natant?

    jasno, šalabajzere, ipak smo mi metropola... :)))

  3. Kako sam se najeo, samo vodu pijem.

  4. Reči ću ti samo da joj je devojačko Mihaljčić i da je iz Medne rodom.

  5. jasno, šalabajzere, ipak smo mi metropola... :)))

    Ne, nego mi tamo i najgluplji fazoni prolaze :P

  6. Dube, ogladnećeš od tolike vodurine :)

  7. Ne, nego mi tamo i najgluplji fazoni prolaze :P

    AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :D __________________

  8. eči ću ti samo da joj je devojačko Mihaljčić i da je iz Medne rodom.

    samo joj zapjevaj onu pjesmu... selo medna, opština baraći, tu ćeš majko meni momka naći i ima da znade da znaš jednog mrkonjčanina :D
    inače, ne znam nikoga sa tim prezimenom :)

    Nije frka, ni rođeni otac me nije prepoznao koliko je kamera bila udaljena. :)

    ma kakav otac, ja se bona spremio da te vidim, upratio opis scene gdje te kamera malo zumira i sve to, kad ono međutim, dapače....

    šalabe, nemoj da moram linkovati...

  9. E, mnogo glup film, izvini Staklena, al stvarno. 140 minuta života mi ode u nepovrat uzaludno.

  10. Što se meni izvinjavaš? Ja dobila 15 evra za milisekund u deliću kadra, meni je najbolji! :))

  11. Ja sam žedan, daj piva.

  12. O kom filmu se radi?

  13. Montevideo prokleti, statirala u martu prošle godine. :)

  14. evo pjesmice legende...

    http://www.youtube.com/watch?v=kXenZEuVfJ0

    jbt, dao sam poslednje pare prošlo ljeto da ga gledam...

  15. Jesi ćornula haljinu?

  16. Ja gledao, imam neki snimak. Čuo sam da su uhapsili tog lika što je okačio na net i da su neki protestvovali zbog toga. Ja bih protestvovao ako ima organizovano u NS. Zna li neko?

  17. ja bih bilo gdje protestvovao, dabogda spali sa bine na sledećoj premijeri :)

    nek slobodno obuku tuđmanovu majicu sada

  18. Ma kakvi, bila sam seljančica. :) Nisu imali moj broj cipela na štiklu, ali zato opanci rešavaju stvar! Tako da nisam baš želela da se vozam po Beogradu u jeleku i opancima.. :)
    Mess, i meni se svideo film, okej je skroz. Gledala sam ga u bioskopu pre 2 meseca možda. Jedino što dugo traje, ali bilo je udobno tamo. :)

  19. ДАЈТЕ ЈЕБЕНИ ШКОТИ ЈЕДНОМ ЈЕБЕНО ДА УЗМЕМ ЈЕБЕНЕ ПАРЕ ЈЕБЕНЕ ЈЕБЕНИ ЈЕДАН ЈЕБЕНИ ГОЛ ЈЕБЕНИ

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.