Prijava

ae neko neka pusti link za skidanje dote i pach da je igram sa botovima, posto ne volim da gigram sa ljudima a i net me jebe...

imas na ovoj temi, postavio je neko torrent, pretrazi temu.

pa video sam i kliknuo ali nece...

www.kickasstorrents.com/
warcraft-iii-the-frozen-
throne-dota-1-24e-patch-
no-cd-req-t4118322.html

kopiraj sve ovo i paste u adressbar i enter i izace ti torrent za warcraft

e kasnije moras da skines i 1.25 i 1.26 patch, to cu ti probati naci linkove pa cu ti staviti ovdje i na kraju samo skines mapu 6.72 i picis

E u kojoj sobi pretezno igrate?

ja picim po europi pa dje upadnem, mijenjam sobe povazdan.

E treba mi hitno pomoc, jako mi laguje war3, stvarno ne znam sta je to al odjednom imam delay i jako veliki lag, instalirao sam war3 i version switcher i stvarno ne znam sta se desilo sa tim... Kako moze to da se popravi ?
Smorio sam se, neigram vec citavih 2 dana, gledam TV sve vreme :D

Version switcher zajebava, brisi ga odma, to je problem kad se pojavi novi patch nemaju ga svi, ali bolje skini najnoviji za nekih 7 dana bi svi trebalo da ga imaju. A i tunneluj svaki put hosta pre pocetka partije da znas da li ce da ti laguje, nisu svi idealni.

Version switcher je prejak, koristim ga jos od verzije 1.20.. a to sto ti laguje je do tvog neta ili do hosta... a i ovih par dana garena nesto zaebava :/

dajte jebo ga patak, ajd da dogovorimo da opucamo nesto zajedno, jedni protiv drugih, daj da vidimo ko jebe na doti :)

Zaboravio sam da kazem da imam dovoljno brz net, 4mb.
Koristio sam wvs jos pre nego sto mi lagovalo i imam neki TFT error pa nece patch da mi radi za upgrade, i moram onda da koristim samo wvs...
Kazem vam sve sam instalirao ponovo i menjao sam rezoluciju pa opet nece :(

coece skines patch i instaliras i kraj zajebavanja, kakvi sviceri kurci palci, instaliras i sve radi redovno

за доту сам увек спреман, мада нисам играо годину дана још сам у форми...а је л' игра неко лиг оф леџендс овде ?

Lol remac rekao sam ti...
Ne radi obican upgrade patchova, moram preko wvs.

mozda nisi metnuo neki dobar patch, tako je bilo i kod mene, 2-3 sam skinuo i tek zadnji taj je proradio, vjerovatno ti fali jedan fajl u folderu warcrafta, bar je meni tako bilo.

jes ti raspolozen da mi opucamo nesto sad? ima li jos neki junak da odigramo?

Јбт нисам играо доту једно 2 године сигурно...

Namestio sam, name spoofer me zajebavao. Kada ćemo da opikamo ?

ко сме да 1 на 1? :)

more za vikend ili prekosutra navece? daj da okupimo da opicimo makar 3 na 3.