Warcraft 3 DotA

  1. Meni je samo problem sto ne znam ako lik iz suprotnog tima uzme padza ja nemam blage sta ja da uzmem, znam da rasta radi poprilicno dobro na svim herojima, zeus na nekim, jakiro na par komada, riki sa dobrim predmetima na svima, za invokera ne znam i phantom lancer slicno kao rasta ali u kasnom delu igre...
    To su heroji koje ja koristim i sad kako da znam kad da izaberem kog ?

  2. Padz je beše bučer? Protiv njega bi lepo išla naga, jer je bučeru zajebano da baca huk i ulti jer mora da izabere između 4 mete (iluzije) a kad uključi rot naga ga uspava. Naravno i bez toga naga bi trebalo da ga lagano isecka. Nego jel igrate na gareni ili battle?

  3. Ја играм на фуш бетл нету , онај еуро баттле нет 8)....За паџа је зајебан и дестројер такође, јер има много већу интелигенцију а и може да му побегне увек само га искључи из игре...Aл то није поента доте, 1на1 и тако то, поента је тимска игра...Зато се и игра 5 на 5 а не 1на1....

  4. Ima neki nacin da igram na BN a da ne platim reing of chaos 1000 din i frozen 1000 din? xD
    Nekako za dzabaka da upadnem na battle net xD?

  5. Što ne igraš na Gareni, moš' se dogovorimo neki gejm da opalimo svi?

  6. Igram ja na Gareni odavno xD
    Mozes me naci pod nickom Chup@-Chups ili mnogo cesce kao Pitchwaiz :D

    Sto se mene tice mogli bi neki game :D

  7. ja igram na gareni i raspolozen sam za susrete :D

  8. Ajde dodaj te me za buddy-a, nick je _DCX_ . A koja je verzija mape sad aktuelna, odavno nisam igrao?

  9. Ne znam imas sve na getdota.com. Patch je 1. 26 sada.

  10. Ja sam isto da opikamo neku partiju...
    Sada ucim da igram lepo sa melejom i naucio sam lepo sa eksom i jos par njih ali najbolje mi idu disejblovi...
    Da vas nije bilo nebi ja naucio da igram dotu :D

  11. Дота је јебено до јаја, али је регуларни Воркрафт јебено бољи!

  12. A ni Stronghold nije loš.

  13. Bas sad odihrah partiju , ja Crix, drug Tide, i bio jos neki Rumun, uzeo Kunku, sa ult smo im jebali mamu xD Igram na bn.

  14. Evo ovako da objavim,
    ko zeli da odigramo perko garene 5v5 ili 2v2 moze slobodno da mi se javi na pm da se dogovorimo.

  15. e Voldemord imas msn ? da se svi "okacimo" na tebe ?

  16. Nemam, odnosno imam al' nekoristim, isto ti dodje...
    Evo sad sam promenio nick u "Vukajlija" i idem redovno u Europa sobe tako da mozete da me nadjete nekad...
    Imam npr fejs :D
    http://www.facebook.com/profile.php?id=1025966189

  17. Sad sam gledao neki dota/starcraft turnir na eruosportu ono je bolesno!

  18. ocemol sta dogovoriti da odigramo, 5 na 5, malo da se zajebavamo a???
    preko garene naravno : )

  19. Ja bi hteo al niko da se slozi...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.