Đinđić-Medijski prepumpana ličnost ili neko ko je mogao postaviti stvari na pravo mesto

  1. Postoji nekoliko ispraznih političkih tema za razgovor koje nemaju kraj, a sasvim su očigledne. Pored Kosova i saradnje sa Hagom, to je svakako i Đinđićevo ubistvo. Naime, dok su Tadić i njegova ekipa klasičan primer prozapadnjačkih poltrona (naročito gnjide iz SPS-a na čelu sa Dačićem), Đinđić to nikada nije morao da bude. Znalo se da je radio za Nemce, bio blizak prijatelj sa Solanom, Pauelom, Šrederom i ostalim jakim političarima, a da Rusima nije baš bio prirastao za srce zbog toga što je hteo da Srbe izleči od rusofilije i približi je zapadu na neuporedivo brži i jednostavniji način na koji to radi sadašnja vlast samo zato što i dalje veoma zavisi od Rusije. Dakle, nalagodavac njegovog ubistva je jedino mogao biti neki domaći nacionalista (Kadijević, Stanišić, Bulatović, Bracanović, Tomić...), sam ruski državni vrh ili pak neko blizak porodici Slobodana Miloševića, tačnije Miri Marković. Pošto su svi oni i dalje isuviše moćni da bi neko vodio istragu protiv njih i da ih hapsi, velika je verovatnoća da ćemo i dalje slušati medijsko palamuđenje njegovih DOS-ovskih (ne)prijatelja 12. marta svake godine.

  2. U jebote miš, Kenedi, nema šta, a Džanki?

  3. Buri te godine mi se rodila ćerka...96-te...i svako veče idem da šetam... žena kaže "ne misliš na dete"..a ja blesav, mlad, kažem "ja ovo zbog nje radim, da raste u boljoj zemlji"...

    sećam se jedne situacije u kralja milana...moj batica, to mi je drugar 100 godina, i ja idemo skoro u prvom redu..i kod londona panduri u kordonu..u jednom trenutku smo samo batica i ja na kolovozu i idemo napred i svi stoje.. a moj batica drekne "šta je pičke, šta ste stali, ne mogu nam ništa"..i ovi onda krenu a panduri samo razgrnu kordon...Čeda je bio te večeri na nekom važnom razgovoru...za posao verovatno...:)

  4. MI ĐINĐIŠEMO!

  5. ahahahaha ta ti je dobra Dzanki..Čeda američki špijun..pa pre će biti kolumbijski....

  6. javio
    ahahahaha ta ti je dobra Dzanki..Čeda američki špijun..pa pre će biti kolumbijski....

    Тако причају пензионери, јавио.

  7. kako?..da je američki ili kolumbijski špijun?...:))

    ima neka pesma, ide vako

    moj se ortak rokao u venu,
    ovih dana platio je cenu
    kad se predoziro, on se patosiro
    nekada je hors šmrkao kroz nos,
    a sada je debelo navučen na belo....

  8. Пази, тачно је да Чеду није имао пас за шта да уједе.

    Али, има доста теорија о његовом богаћењу...почевши од ЈУЛа и Мире Марковић

  9. Džanki, kako Čankova LSV zna kad je meni rođendan pa mi šalju čestitku poštom?
    Hmmmm
    Nije meni žao bubrega još 1991. pa 1993. sa studentima pa 1996. jeste da sam tada dobila dete, jedino me tad neki strah na sekund uhvatio, šta ćeš, majčinski instinkt bio kad me drot postrojio i rekao A TI SI TAAAA ŠTO DRKA SVETLOM KAD PROLAZE OVI ŠETAČI ali brate kad si rek'o da će biti teško nisi rek'o da ćeš ti da se obogatiš za sva svoja pokolenja a narod da ostane bez posla, firme da se gase, država bez vojske...ma hajde...

  10. ima dosta teorija Dzanki...neka je tačna...a pošto sam se ja stalno seljakao imao sam čast da živim u Munze 6 godina..u Bačkoj ulici..to je od Šilerove 200 metara vazdušnom linijom..a u Šilerovoj bio dom zdravlja...a ispred doma zdravlja bio parkić...a odmah preko puta parkića bila Dućina kuća...a Duću su zvali Duća dok nije optužen za zemunski klan..posle su ga prozvali Šiptar...a Dućin kum Mile je bio moj docimer, dok sam studirao..u nekoj gajbi kod nekog dede... kad je Mile bio čuvar u zatvoru...i kad me vidi tamo sa klinkom u tom parku, ispričamo se baš lepo...:) i tako, mali svet...

  11. Елем, да се надовежем на наслов....

    Ђинђић је могао да уради доста битних ствари са ову државу која полако пропада...

  12. e to, to, da se vratimo na temu...:)

  13. Никако да се испита политичка позадина убиства, а то су требали одавно да ураде

  14. а шта ти мислиш зашто није испитана?...си чуо Бебу вечерас кад у једном тренутку каже "требао Ђиђић да прими Легију, а у соби сви побелели шта ће он да каже"....а он као није?...не баш тим речима, али тако некако..Беба, највећи смрад кад тако каже...

  15. Džanki, a da znaš da je njegovo ubistvo naručio recimo Putin, da li bi to javno objavio?

  16. Јесте, његова жена је, у односу на Броз, добро ситуирана.

  17. или Буш?..то су сад домени научне фантастике..било је приче и о албанској мафији, зато што је кренуо да заговара поделу Косова...

  18. Оде ми пост на задњу страну...срање..

    Ко ће знати...много људи је учествовало у наручењу атентата, расчистиће се то једног дана, надам се..

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.