Đinđić-Medijski prepumpana ličnost ili neko ko je mogao postaviti stvari na pravo mesto

  1. U svakom slučaju, nalagodavac njegovog ubistva je neko previše zajeban. Da je to bio neki bezveznjak koji nema dovoljno jaka leđa, već bi taj odavno bio iza rešetaka ili dva metra pod zemljom.

  2. Наравно, али по ко зна који пут кажем, мора да се притисне Коштуница, да призна неке ствари, његову умешаност

  3. Ja mislim da Gejštunica uopšte nije bio obavešten da se spremao atentat na Đinobilija.

  4. Ма не, он уопште нема везе са убиством, он је невинашце...

  5. Џанки бре...каки курац метиљавко има везе...дилеја најобичнија и кловн...можда је и знао, ал ценим да никакве потезе није повукао..ни за, ни против..реко му неко, служба највероватније "ми ће га рокнемо" овај реко "аха" и ћао здраво...

  6. dz mlad si mi da bi palamudio o politici

  7. Daj, Džanki, napadi na Koštunicu i ostale opozicione lidere su jednostavni metodi opanjkavanja konkurencije u borbi za vlast. Nijedna javna politička figura nije imala ništa s tim. Čak kad gledam kako se sprdaju sa verzijom da je onaj "ZvekI" to učinio iz ideala, da mi je jasno da su to obični plaćenici koji su na tako nešto potpuno zaboravili. Mada činjenica je da Zvekiju nije samom palo na pamet. lol

  8. Nijedna javna politička figura nije imala ništa s tim

    Јел ме зајебаваш?

  9. Javna politička figura. Političari su nebitni igrači, prave političke figure se medijski ne eksponiraju, već finansiraju, a time i upravljaju svim tim političarima.

  10. Jedini spontano izvršeni atentat upravo zbog tih ideala i mržnje prema nekom određenom političaru za koji ja znam, u Srbiji je izvršio 2000. godine onaj radnik obezbeđenja iz Novog Sada kada je overio Boška Peroševića iz SPS-a. Za ostale ne znam.

  11. ĐINĐIĆ SE JEBE SA CRNCIMA

    Meni je glupo sad kao nešto da pametujem imao sam 13 godina kad su ga skenjali a onda kao i sada mi je pucalo levo jaje za politiku al ne mogu da se otmem utisku da ga sad svi dižu u visine a sloba je sa druge strane kriv i za zemljotres u tadzikistanu
    mediji su čudo...

  12. сеунг, и Апис...

  13. Nije valj'o Sloba, al' on je bar bio muško. Video bih ove pičkice šta bi radili pod onakvim pritiskom.

  14. Jebo vas Djindjic PALMA RULZ
    PALMA TEMPLAR

  15. Uh taj Palma je od Svetozareva napravio srpsku metropolu, poznatu kao Jagodina.

  16. Палма је притисо приватнике, ал нећемо сад о томе

  17. Dzanke dal si se tolko prodao da neces da kazes PALMA JEBE

  18. ма Палма је чудо..такви политичари ће обезбедити бољи живот у Србији..и Моцарта ће доведу ако треба...

  19. Jeste, ali bar mu je lep onaj njegov Palmograd.

  20. Јесте вала, направи ни од чега леп град

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.