Kako izgleda u realnosti (slika)

  1. Eh, dok vi ljubavišete ovde, ja rašrafljujem ormar i premeštam delove :-)
    Nego, ovi momci bi mogli da mi pomognu da unesem ovaj novi, a ne da mi pišu romantična pisma :-)
    Pridružujem vam se uskoro!
    Ako ne budete dobri, okačiću oko i držaću vas na njemu :-)

  2. Што не рече ИД. То ми је у неку руку професија.

  3. Važi, Gluteus, ima i neki tepih da se ubaci, ali to mogu i sama. Valjda. Skuvaću ti i kafu. I sarmu ću da ti napravim :-)

  4. Сама убацујеш тепих?!? Нисам те тако замишљао.

  5. Pa kad joj je muž alkoholičar i lenština. :)))

  6. Ma ja mislim da je ID mislila da moze sama sa komsinicom, da mene ne opterecuje previse. Kristina nemoj da nam kvaris sliku :(
    http://static-p4.fotolia.com/jpg/00/07/92/75/400_F_7927504_mnclMTVEWOJyGjh1lTRl7QAl0JF8Gzlt.jpg

  7. ne, nee xD insolent je i sama rekla da ne liči na profesorku.. engleskog. ali, ovde je ista profanka fizičkog :P

  8. Ahahahaha, ne, nikako da pogodite, ne ličim ni na jednu od ovih. Nego, kad ste tako žustri, treba ovaj sto za komp da mi se vrati na mesto, a za njim i komp. Da ne bude da ja lenčarim dok vi radite, poneću tastaturu i miš, a ako budem dobre volje, i podlogu. Imajte milosti, sitna sam, ne mogu sve sama :-)

  9. Da, da... jašem u suton, a vetar mi njiše bujnu kosu :-)
    Gde li ih samo nalaziš? :-)

  10. Onako (na prvoj slici) si mogla da pretstavis bilo koga od nas, ne bi pogresila. Sem sebe. Ne lici mnogo na grm :)

  11. grm?! ja nisam grm!

  12. dzaba ti taj smajli. vidim da si se uvredila:)
    poljubac je od tebe?

  13. ne bih ja ničiji gluteus maximus poljubila!

  14. @ Krs: Jaaaaaooooo, što je medena ta mačkica! Ista ja, prrrrrrrrrrr ;)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.