Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Sad ću da zviznem jedan žestoki ćeps, pa nek ide život!
    Šta si ti Gogo beše zviznula onda kad te malo ošamutilo i da, kako je prošao rođiš kod Sno, šta si kupila?

  2. Nato,ja zveknula onda onaj "Šeri-brendi"-liker od višanja :)
    Ali ni domaći šnaps nije za bacanje :))

    Bilo je lepo kod Sno,kupila sam joj neku torbu,a kad sam joj dala poklon,ona mi reče da je baš tu torbu "šacovala" dan pre :)))

    Totalno smo različite i po izgledu i karakteru,ali smo telepatski povezane :))

  3. To je neprocenjivo :)))
    Ja sam natočila votkicu sad, ima posle da zaspim ko beba :)

  4. Добро вече фамилијо. :)

  5. Ju. Šta vas dve radite.

  6. Hoćeš i ti sa nama?
    Ćaos Nidžos!

  7. VEČE MATRIKSE BRATE

    OĆU, SAMO DA DOVRŠIM NEŠTO OVAMO :)

  8. jel ovo čudo opet baguje???

  9. Meni i dalje treperi kursor...

    jaoooo,zubiii.......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. Šta je sa zubima?

  11. ау пичкуматерину не ради ми миш на лаптопу, сад морам ово срање на додир да користим

  12. kakvi su ovi japanci crevi... ljudi rade li, rade

  13. Jeste provalili kako dođu do porušene radnje, uđu kroz ruševine, uzmu šta im treba i ostave lovu... Jbt, gde mi živimo i koliko su ti umovi ispred nas!!!!!!

  14. A radim "generalku"-stavljam fuckin' "most"(mostogradnja jmjku)
    I sad imam neko privremeno sr**e pa mi se ispomeralo,a tek u sredu imam zakazano!
    Jebem ti,celog života se akam sa zubima i lekarima,da im svima majku po sto puta!

    Ne jedem ko čovek već nedelju dana,nervozna sam ko pas zbog toga,ludim.

  15. PRAVDA ZA GOGIN APETIT !

  16. Gogo, šniclu u blender!

  17. e ti zubari su neviđeni govnari, k'o automehaničari... ti odeš zbog jednog zuba, a oni nađu da ne valja pola vilice

  18. Jao,nemoj da me zasmejavaš,ionako sam sva ko crknuta mačka :))))))

    O,da l' će i ovo da se završi da nabacim koju kilu-kao vejka sam postala!

  19. e to natant... a tako sam gledao i švabe poslije drugog svjetskog rata u nekom dokumentarcu ide žena i u jednoj ruci beba a drugom sklanja ciglu po ulici...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.