Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Meni nije smešno ama baš ništa vezano za bolesti.

  2. Ja mislila da sam jedina loš slušač takvih viceva.
    Ali,zaista.Ne samo viceva,nego i priča o bolestima.Kad počnu u "ofisu" o tome,ja zagrebem,odem da pijem vodu,skuvam kafu,"raširim veš".. :)

  3. Gledam tekmu, čitam strip, blejim ovde, pišem na blogu, a inače mogu da radim samo jednu stvar istovremeno!

    Nešto se promenilo u meni u poslednjih deset minuta. Nešto veliko. Radim četiri stvari i ništa mi ne fali. Pomišljam na najgore.

  4. Meni se desilo da se onesvestim na priču o porođaju. Na kulminaciju tog događaja samo mi je nešto zazujalo u ušima. :)

  5. Ti imaš bebu??! :)))

  6. Logično da si se onesvestila. ;)

  7. Ratko ti si četvorostruka ličnost!
    Nisam ti bila na blogu neko vreme. Šta ima novo?

  8. Myth,ti ako dnevno ne napišeš pet kratkih priča i omanji esej-k'o da nisi ništa ni radio :))

  9. Valjda je nemam, niko ne vrišti trenutno u blizini. :)

  10. Moje dame, fine ste mi.

    natnat, valjda jesam, od sad. :))

    Gogo, tako nekako. Možda vam javim dobre vesti uskoro. ;)

    marcipan, proveri ti to još jednom. Čim se onesvešćuješ na viceve o porođaju, ima tu nešto. :))

    EDIT: nat, nema ništa, u nekoj sam stvaralačkoj krizi zadnja tri dana. Polako, srediće se nešto. Čitam, valjda će mi nešto naiđe. :)

  11. Mar,ima dana...vrištaćeš ti zajedno u duetu sa bebom-k'o ja kad sam bila mlada mama :)))))

  12. E, Rale, hoće neko štampano izdanje možda?

  13. natnat, možda bude, možda. Čekam neke odgovore, konkurse, pm... :)

  14. I kvoterbek je pečen!

  15. Ala zeeeevam, progutaću tastaturu....Mnogo je rano, ne znam šta mi je.

  16. Eto vrištanje! Odličan lek protiv pospanosti. :))

  17. Ja sam umorna k'o kuče,imala časove,ali mi se ne spava,mozak mi i dalje zuji i bojim se sutrašnjeg dana..

  18. Ma Gogo, sutra je tvojim mukama kraj!
    Prekosutra ćeš već na svu bol zaboraviti :))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.