Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Ja moram na snimanje pluća, glave... ako je nešto ostalo u njoj lololo

  2. :)* za tebe,Nato,što me bodriš i hrabriš! :))

    (iako sam kukavica prve vrste!)

    Elektro,ideš da se slikaš?Onda ćeš da svetliš u mraku :)))

  3. Štas' ti?
    Pokemon ili čo'ek? :)))

  4. Znaš koliko ćeš da uštediš za struju? Ihahaj! A još dobiješ na poklon svoju sliku iznutra :)))

    Gogo, stvarno, najgore si prošla, sutra opušteno, pevuši u sebi nešto omiljeno i zamišljaj onaj Zen na plaži :)

  5. Zevzečim se bre žene, šta vam je. Uzgred nisam nikad gledao pokemone, bezveze crtać. Digimoni su bili mnogo bolji.

  6. Neću više ništa da ti verujem, ovo ti nije prvi put :P

  7. Hahaha inače momak sa slike je valjda neki rod ovom alkosu dole. Taj vuče bure rakije sa sobom i tuče ljude sa onom močugom

    http://www.blogcdn.com/wow.joystiq.com/media/2008/09/az_aabt_pandaren.jpg

  8. Znam,Nato,biće ok.Posle toga ostaju neki sitni remonti,ali o tom-potom.
    Aaaa,ti čitala defke.. :))

  9. Uglavnom se zanimam dok sam na poslu Gogo, ali me smara što ne mogu da komentarišem, nemam pojma, valjda ima neku zabranu sa poslovnog servera...Onda se prisetim uveče šta sam htela da komentarišem, ako ne zaboravim :)

  10. Добро вече фамилијо. :)

  11. Ja svratio malo.

  12. Dobro veče i doviđenja dragi moji! :)
    Držite mi "pluseve" za sutra :))

  13. Odoh i ja, laku noć. Traća smeno, na parove razbrojs!

  14. dobro veče... ne idite, koji ste partibrejkeri :D

  15. А неееее, ја сам у првој и трећој, другој фалим жестоко :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.