Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Jacka, želiš time nešto posebno saopštiti? :)))

  2. Pa pomalo... :)

    EDIT: Više da proslavim. :)

  3. POBEDAAAA ALEEEEEEE ALEEEEEEEEEEE!

    Jacka kida. :)

  4. Taman kad sam uzela u razmatranje mogućnost da 38.8 stavim kao srednje ime, u mom slučaju temperaturu, lekovi su počeli da deluju! Amin i dobro veče. :)

  5. đe si STAKLENO LEGENDO... drago mi da su počeli da djeluju ti lijekovi i da ti je bolje...

  6. Ahahahahaha TO KUME!!! :)

    Staklena, još si bolesna? E jbg...

    mar, i ti si grobarka??? :)

  7. more murš GROBARI...

  8. Juče završila sa injekcijama, danas počela sa 2. kutijom antibiotika. Pa valjda će da me krene na bolje.. :)
    Šta se radi?

  9. Čestitam Staklenoj na uspešnoj pobedi nad neprijateljskim elementima u organizmu!
    A čestitke i za Grobare, gde se i ja svrstavam, da. :)

  10. Veče Peki. :)
    Ja sam neopredeljena povodom tih klubova, ali radovaću se ako neko časti. :)

  11. a oću večeras dosađivati sa čelsijem to nije normalno...

    ima da ČELSI JEBE...

    ne radi se ništa staklena, inače ne bismo ovdje provodili dane...

  12. JA SE VITAMINIZIRAM!!!

  13. Biće bolje, naravno! :)

    buri, mojne da se svađamo!!! :)

  14. JA ČITAM I KOMENTARIŠEM!

  15. JA NISAM ČITALA DANIMA, I MISLIM DA BIH MOGLA DA POČNEM!!!

  16. http://vukajlija.com/ijade/171608

    a šta ti studiraš, nisam nikad pitao?
    ideš li negdje ove godine?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.