Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Ko? Moja malenkost?

  2. уууууууууууууууууууу милка цанић

  3. ma jacka njena je definicija :D

    a za tebe znam, ti si mladi apsolvent... e a jel idete vi negdje na jadu ove godine i ideš li i ti?

  4. Ja jedino na Tekilijadu, valjda ćemo opet organizovati ovog leta. :)

  5. dobro, pročitao sam defku, ali i dalje ne kapiram... to je orgnizovano napijanje za jedno veče ili idete negdje par dana?

  6. Studiram, buri, ali ne idem... :) Niti sam za nauku niti sam za sport... :)
    A i ne pijem više, ama baš ništa, tako da nemam tamo šta da tražim! :)))

  7. Buri, to je kad se skupiš sa društvom, ponese šta ko ima od alkohola i udri! Dok se ne isprazne flaše ili ne pomrači razum.

  8. eee pa nisam ni ja za nauku ili sport, al cugam... iskreno, ko ima mogućnosti, nikako takve stvar ne bi smio propustiti...

  9. Ja nisam nikad išla na takve -ijade.. Šta znam, valjda što studiram na štreberskom fakultetu, pa nemam neku za divljanje ekipu tamo. :)

  10. aha, e onda sam ja to imao prošli petak...

    ispoštovali smo stari srpski običaj, kad otvoriš flašu baciš čep a ja donio dvolitar rakije i udri...

  11. Nemoj brkati pojmove, ako je bila samo rakija, onda je to Rakijada! :)

  12. e al ti medicinari su stvarno neviđeni fenseri... dok se mi građevinci prebijamo po plažama oni pune trokadero... jebo ih trokadero, da ih jebo...

  13. Nemoj brkati pojmove, ako je bila samo rakija, onda je to Rakijada! :)

    može i tako, mada ja tako zovem ovu manifestaciiju, http://www.mrkonjic-grad.com/doc.asp?id=3587&tip=1&cat=, na koju više i ne idem pošto sam se sa prve dvije vratio pod gasom :D

  14. Текила је срање, ракија је кева!

  15. Zavisi koja tekila i koja rakija...

  16. http://www.mrkonjic-grad.com/doc.asp?id=3595&tip=8

    pročitajte... ovo je klasičan babski sleng iz mog kraja :D
    legendarna priča, a napisao je lik koji ponekad i ovdje nešto napiše

  17. A to ti čitaš i komentarišeš... A ja usputno na vuki, pa i ne vidim... :))

  18. jesam malo... nastaviću... radiš nešto korisno? neka, neka , jebeš...

    e da na kraju ću sve prokomentarisati zbirno, ali sam ljut na sebe kako se nekih genijalnih stvari nisam jetio poput CRTE

  19. Joj Buri, teško mi ide, nisam navikla na toliko ijekavice..

  20. A pa buri, ne mogu svi biti pametni... :)))

    Jes, jeem... Jee mene menadžment, 'bem ti predmet... Suvo u pi*ku materinu!

    staklena, polako... Ja sam to tri dana razvlačila ako nisam i duže. :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.