Ko poslednji, pobednik (113)

  1. I, je li vredelo? Da znam da li da bukmarkujem. :)

  2. Dobro veče,jato moje vukajlijaško! :)))

  3. Ja sam zadovoljna! :))

    Gogo, ćao, i pozZ, jer mi počinje fudbal! :)

  4. đe si gogoooo...

    e nismo se razumjeli... staklena ti si čitala ovaj tekst što sam ja okačio??? nema veze dokle si stigla, hvala što si posvetila pažnju mom kraju :)))

    a mislim da jacka priča o mojim definicijama i o toj jekavici ili sam ja pogrešno skonto?

  5. Fudbal???
    C,c,c,c,c.. :)))
    Aj pozzz :))

  6. Ćao Gogo! :)
    Jeste Buri, stigla sam negde do trećine, i ne mogu da održim koncentraciju, previše je pisano kao da mi neko iz tvog kraja priča, a to nikako da pohvatam iz prve. :)
    Pozdrav Žacka! :)

  7. Кад вам каже Јанко

  8. ma to i jeste lik koji je odavde, ali se davno odselio u novi sad i neš vjerovati predaje srpski u školi u koju je išla mylyca

  9. Srpski? Interesantno... :))

  10. Ola kompanjeros, šta ima novo?

  11. Sedim sa namackanom kosom-farbala se i čekam još pet minuta da idem da je isperem :)

  12. Виско, то је глупи компот

  13. eee srpski dabome :)

    đe si nato

  14. E Gogo, i ja sam se večeras mackala. Koju koristiš?

  15. Za par sati imaću jedno selo više buhahaha!

  16. buri, iskreno, nisam čitala, ako te ne mrzi reci mi o čemu se radi....baš sam lenština, jelda?
    Kakvo bre selo Elek, o čemu ti pričaš?

  17. Поз људи! Други дан да радим по 16 сати... :( Чак сам успео да заборавим на дерби.

  18. Haug!

    Ma u ovoj ONLINE igrici, ćornuo sam jednom liku selo, a još dva su u fazi zauzimanja.

  19. Zar i ti, kume?
    Pozdrav pridošlicama! :)

  20. nato lik koji je davno otišao iz mog kraja napisao neki sastv o našem čovjeku u njemačkoj, pun našeg narodnog govora...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.