Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Čestitam Buri. :)

  2. loololololol, JA POSLEDNJI!

  3. fala stakloeno... a i ti si sve češće na naslovnoj... čime li smo ozračeni na ovoj temi????

  4. Buri, čestitam na defki, prava je! :)
    Ćao staklena, ćao zdravo Caro! :))

  5. Japan, Buri...
    Des Carogovno, dugo te nisu videle moje lepe oči.

  6. Pokušavala da završim neke stvari danas, naizgled proste, ali ne, u ovoj zemlji ništa ne može lako. Birokratija ne zna za sunčane dane. Dobar dan. :)

  7. olloloollolool, de si staklena NSALOVNJAČO :)

  8. Ćaojacka gde je KIKABOJŠTINA? :)

  9. E, mar, nema ništa lako ako ide preko šaltera! :)

    Caro, valjda uči škole, šta ga znam... Šta ja imam s tim?! :)

  10. Ооо 'де си Хрњау

  11. Хрњау краљина!

  12. naravno da ne zna marcipan, kad moraš da zavučeš ruku u džep a dolje vazdan mrak :)

    đe si caro jebaču, nema te ko ni KIKE NA JEBANJU...

    mogće je staklenada je japan, ja se njima svakako danima divim... e ljudi otišli svjesno u smrt, da bi spasili ove druge...

    fala jacka, trudio sam se

  13. Evo mene u svom leglu, gnezdu, jazbini..kako god.
    Nismo te očekivali ovde, moram priznati da sam iznenađena.

  14. Buri, vrlo koristan izraz. Da sam znala ranije za njega, ne bih koristila ono prozaično "Evo, još malo, samo što nije". Jadna, kao da se porađam. :)

  15. jašta je, ja nekidan u studentskoj koristio... kao ona meni ti imaš para, vjerovatno radiš negdje, a ja njoj aha pučim...

  16. E ako si joj rekao. :)

  17. Hahahaha, mora da te zblanuto gledala! :))

  18. pa ono nije više ništa prokomentarisala, samo uzela onu uplatnicu za semestar...

  19. Ehheeeeej! :)

    Baš pitali za tebe! :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.