Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Jacka! :)
    Ko je pitao za Kiku?

  2. Evo, čak i Kika zna šta je sladak pos'o. Studentski.

  3. đe si KIKA? KREŠEŠ LI ŠTA?

  4. Marcipan, zdravo i tebi! :)
    Buri, normalno da jebem. Šta jebem? Pa, jebem devojku.

  5. Malopre Cara pitao gde si! :) Kako ide posao???

    Sladak, jašta... Ma idi begaj...

  6. Des Kiko! Osim što jebeš, ČITAŠ LI KNJIGE PREDANO KAO PRE?

  7. hahahaha, kako uvek pogodim da dođem kad neko pita gde sam... Kao da smo se dogovorili. :))
    Evo, ide. Nije loše. Baš sad koristim ono što si mi poslala. Šta ima kod tebe?

  8. Vidi, evo i Staklene. :))
    Čitam, čitam, sve sam ih raskupusao. Inače, jesam li ja nekad objasnio zašto sam reč "jebanje" zamenio baš rečju "čitanje"? :)

  9. :odmahuje:

    nisi kika, al ajd nam otkrij tu tajnu

  10. Des Storma! Odlična defka! :)
    Nisi Kikane. Bila sam prisutna kad su vas cenzurisali jedno vreme u aktivnim temama, pa si otvorio temu Čitanje. Kako sam se tad zagrcnula čajem koji sam pila, umal' se ne udavih od smeha. :) Od tad mi je to ostalo u sećanju.

  11. Imaš osećaj za filing! :)
    I ja se skanjujem da se uljudim sa učenjem, ali mi se ne da. Neozbiljna sam totalno! Znači koristilo ti je? Imam još nešto pa ako treba viči. :)

    Nisi, podeli! :)

  12. Ovako: bio sam sa jednom devojkom, a trebalo je da spremam neki kolikvijum, pa sam joj rekao: "E, moram da idem kući da legnem na knjigu". A ona kaže: "Što nisam knjiga..". Onda ja njoj kažem: "Šta, hoćeš tebe da čitam?". Posle sam se setio da mogu tu reč da stavim umesto jebanja da ponovo ne bi došlo do cenzure, ali kurac! Tada novopečena moderatorka Lulabi me je odmah banovala..

  13. zato što bi i ona voljela da je čitana, al kurac

  14. Hm... Zanimljiva devojka. Ne gubi vreme. :)

  15. Gde je sad da tema? U igrama?

  16. zato što bi i ona voljela da je čitana, al kurac

    hahhaha, taj rad.
    U igrama je.
    Jacka, pošalji. Sve može da se iskoristi.

  17. Hahahaha "Mala sa'ću da te čitam, samo da stavim đozluke!"
    :))))

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.