Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Ahahaha, ludilo. :))

  2. Tu sam, pa ko dođe dobrodošao!

  3. ŠTA JE BRE OVO NATNAT

  4. ŠTA JE BRE OVO BURI

  5. nemam pojma... boli nas tuki...

  6. Prave se da nisu nolajferi. :)

  7. poslednjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  8. Стаклена је само љубоморна...

  9. ooo de si staklenoooo

    đe li su na pandani???

  10. Не знам где смо, бури. Али ево где смо били

    http://vukajlija.com/forum/teme/22106?strana=43

  11. Dankane, kad opet idete? :) I ko je nestrpljiviji povodom toga, ti, Carogovno ili ja? :)

  12. đe si dankane legendo...

    a da prođete malo bosnom, po gradovima???

  13. Mlađa i Cara bekpekeri!

  14. Виђећемо, Стаклена. Кад набавимо кинте идемо опет. Није нам сад фрка, још метар дана смо сигурно ту. А мојне да се фолираш, прошли пут си га сваки час звала на моб, колико си ти љубоморна, јбт... Човек од тебе не може ни да одваја са стране...

  15. Моће, идемо и Убосну, само да се издоговарамо. Нато, ми смо више хипстери него бекпекери лоло

  16. Auuu, predugo je to za moje tanke živce, može biti da ja odem na godišnji pre vas... Pa kad mi se usija mobilni od vaših poziva, samo ga bućnem u bistru reku, da ga rashladim. I pošaljem vam pozdrav po golubu pismonoši. :)

  17. Може! Таман да поједемо нешто, ако останемо без пара. Супица од голуба јебе! :)))

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.