Ko poslednji, pobednik (113)

  1. znam ja da to povlači neke kazne, pa kontam nisu valjda toliko opajdareni...

    staklena postoji li mogućnost da se i ti nađeš u tim pvtovima, da te kompromituju... moraš biti dobra sa njima, nema ti druge

  2. Imam sliku, ali nije pandan za svakoga. A i jebe me blutut, pa nece da se prebaci.

  3. Čo^ , dodjem ja.. al eto.. iskulirase me

  4. lololololool, a da sam te zamolio da je ne staviš kapiram da bi je stavio ooolololloloolol

    ali nije pandan za svakoga

    ali je za sve goste bistroa dobar!

  5. Ма, да, Бури. То ћемо кад нам дуне, не брини бићете обавештени лоло

  6. Auuuuu, onda momci, povlačim sve što sam rekla a da vam se nije dopalo, nemojte me pisati po tim peveteovima, kad vas molim! Jako sam sad uplašena, upikiću se u gaće. :))

  7. Dobro veče,sekice i lololatori :))

  8. Aj sad svi da se javite Dopiji! :)

    EDIT: Veče gogo :)

  9. Ja sam se javila,ona je moja sekica :))

  10. Dobro veče svima koji su stigli!

  11. Remac,Doppia neverovatno liči na moju sestru od tetke,pa se tako "vikamo" :)

  12. E jebiga, odo opet da radim.

  13. Lijepo je to Gogo, al da je meni znati na koju zivotinju ja licim : )

  14. Gogo, grickaš li?
    ;)

  15. HAHHAHAHAHAHAHA gle ovcu

  16. Natooo, grickam upravo verovala ili ne-zelenu salatu s mladim lukom i limunovim sokom :)))

    Vratila se sa treninga,pa da ne hasam nešto baššš teško (a luk nije težak..) :)))

  17. Ja kad jedem mladi luk, ne mogu posle da se napijem vode. Zašto?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.