Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Ne znam, mora da te neko svaki put poklopi...

  2. Kako poklopi, kad je moj post poslednji? To su bre retorska pitanja, ne treba da odgovaras.

  3. Eto, 20 minuta sam čekala da te proglase pobednikom, ali izgleda da nisi taj tip :)))

  4. Da se za zelen bor uhvati...

  5. Ja sam se bre rodio kao pobednik! Ali u ovom svetu protekcije i nepotizma, nemam ravnopravne uslove. Ova tema je Srbija u malom!

  6. Neko je rekao da je Kaizen moj muž. Ja mislim da nije, ali ne znam, ko zna šta on radi dok sam ja na poslu.

  7. Почео сам да надограђујем свој препланули тек.Март а овакво сунце , баш је лепо ......умео лепо да опече....

  8. E, Laki svaka čast, to se traži :)

  9. Ova tema nema smisao. Ko posljednji, pobjednik? Pa kad će više taj posljednji? A i kako da bude posljednji kad non-stop otvarate istu temu. Budalaština.

  10. Ova tema ima itekakav smisao, ali je nedokučiv onima koji u njoj ne učestvuju :P

  11. Ova tema ima itekakav smisao, ali je nedokučiv onima koji u njoj ne učestvuju :P

    AMIN!

    kakvog smisla ima liga šampinjona, kad se svake godine igra iznova?

    dobar dan...

  12. Ili : Zašto jedemo kada ćemo opet ogladneti?

  13. Skočimiš

    Ova tema nema smisao. Ko posljednji, pobjednik? Pa kad će više taj posljednji? A i kako da bude posljednji kad non-stop otvarate istu temu. Budalaština.

    Ko zna bolje, široko mu polje!

    Šta, je l' bi ja trebalo da odem u Košutnjak 1. maja u osvit dana, i da kažem:" Sranje vam je ovaj uranak. Šta, vi tu sada pravite neki roštilj...svarićete i iskenjati to, i eto vas opet dogodine na istom mestu, sa istim scenarijem?"
    EDIT: Natnat, preduhitri me! ;-)))))

  14. A tek proslave Novih godina?
    Ali, mislim da je shvatio, rastrgnusmo ga ko besni psi :))))

  15. Ko zna bolje, široko mu polje!

    a ko zna ljepše, eno mu nek' bere trešnje,
    a ko zna više, eno mu nek' bere višnje,

    pošto niko ne zna ni ljepše ni više ajmo mi na višnje i trešnje...

  16. Stvarno, kakve su vam ovo teme... mislim uopšte mi nije jasno...

  17. Ma nema to, kad se sektaši uhvate, teško intruderu :)))

  18. Šta, je l' bi ja trebalo da odem u Košutnjak 1. maja u osvit dana, i da kažem:" Sranje vam je ovaj uranak. Šta, vi tu sada pravite neki roštilj...svarićete i iskenjati to, i eto vas opet dogodine na istom mestu, sa istim scenarijem?"

    Ahahahahaha, odlična analogija.

  19. PedjO, ne troluj :P

  20. Zahvaljujući ovoj igri, upoznao sam ljude sa Vuke, prvi put uživo (analogija - "uz ovu stvar sam smuvao prvu ribu").

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.