Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. ćošeeee,drugariiii?!

  2. Ej marya ćao. Izgleda da smo svi uleteli na šljaku pa nikog na ćošetu.
    Znaš kako sam sredio sto. Ekstra. Sve na svom mestu. Počistio sam sve papire sa stola :)
    Malo sam nešto zabušavao na početku dana al sad sam se razleteo :)

  3. Znaš kako sam sredio sto. Ekstra. Sve na svom mestu. Počistio sam sve papire sa stola :)
    Malo sam nešto zabušavao na početku dana al sad sam se razleteo :)

    e,to se ceni:)i ja tako kad se razletim je najbolje.je l' bilo danas vanzemaljaca sa roze kravatama?:)

  4. đoni,evo,žEna ti kreće s posla.
    a,moj čovek poželejA brusu sve najbolje,baš se obradovao,i on na poslu.
    al' sam upućena,hahahaahah.

  5. đoni,evo,žEna ti kreće s posla. a,moj čovek poželejA brusu sve najbolje,baš se obradovao,i on na poslu.
    al' sam upućena,hahahaahah.

    E dobro je, ja se već zapita gde li je bre :)))
    Reci joj da hoću kornflejks da me čeka sa toplim mlekom kad dođem kući ;))))
    A i ti tvom čoveku spremi neki topao kornflejks pre nego što vas dve krenete negde u štetu :)))

  6. Reci joj da hoću kornflejks da me čeka sa toplim mlekom kad dođem kući ;))))
    A i ti tvom čoveku spremi neki topao kornflejks pre nego što vas dve krenete negde u štetu :)))

    žena ti je obavešćena:)
    :sprema čoveku kornflejks i stavlja kafu:

  7. Fala. I nemoj da zaglavite večeras, pa da brinem :)

  8. mi?kakva zaglava,pa mi smo fine:)ju!

  9. žena te pozdravlja i kaže da ne smeš ništa da drpaš na temi dok je odsutna.fina-kažem:)

  10. mi?kakva zaglava,pa mi smo fine:)ju!

    Pa dobro, što jes, jes, stvarno nemam pritužbi, čak naprotiv, veoma sam siguran u to, pa i ako zaglavite, nema veze. Manijak i ja imamo apsolutno poverenje u vas dve ;)

  11. žena te pozdravlja i kaže da ne smeš ništa da drpaš na temi dok je odsutna.fina-kažem:)

    Reci joj da bude spokojna, jer to nema šanse da se desi. Ja samo u nju gledam i samo nju volim da drpam, tako da neka se slobodno opusti. Biću dobar :)

  12. Pa dobro, što jes, jes, stvarno nemam pritužbi, čak naprotiv, veoma sam siguran u to, pa i ako zaglavite, nema veze. Manijak i ja imamo apsolutno poverenje u vas dve ;)

    jeste.smerne uvek.i vi da budete dobri,nemo' da smo čule neš,pa da radi kaiš!
    :nabira obrve:

  13. Preneću mu da je obr'o bostan ako ne bude dobar a da za svaki slučaj posakriva sve kaišeave po kući al da zna gde su ako padne neka dobra ideja sa kaiševima. Sa njima uvek može neka dobra ideja da padne na pamet :)

  14. Reci joj da bude spokojna, jer to nema šanse da se desi. Ja samo u nju gledam i samo nju volim da drpam, tako da neka se slobodno opusti. Biću dobar :)

    da za svaki slučaj posakriva sve kaišeave po kući al da zna gde su ako padne neka dobra ideja sa kaiševima. Sa njima uvek može neka dobra ideja da padne na pamet :)

    uočavate li razliku? dr džekil i mr hajd.

  15. uočavate li razliku? dr džekil i mr hajd.

    Hehehehehe....pa da ali u oba slučaja ja mislim samo na nju tako da sam dobar kako god da okreneš :)

  16. more,zete,budi dobar i biće sve kako treba.ja krijem daljinac,vinjak,pa da l' ću i kaiševe morati?jujuju,k'o dete da imam u kući!

  17. Džaba kriješ kaiševe kada imam dva para lisica ;)

  18. pu,znala sam da ima neka caka!
    sad ću kuću da preturim!

  19. Ništa nemoj da brineš marya, tvoja seka i ja smo jako fini i ja se samo šalim :)

  20. dobro,dobro,ja samo da budem sigurna:)
    bilo posla danas đoni?
    lep dan čoveče nbaš!:)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.