Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Јучерашњи победник на текми је био лик који се 90 минута драо АЈДЕ КАЛУЂЕРОВИЋУУУУУУУУУУУУ! А Калуђеровић није играо лолололо

  2. Цап нада. Сморчина. Морам да шљакам а никако да се наканим.
    Ке паса контиго, дес овију дана?

  3. АЈДЕ КАЛУЂЕРОВИЋУУУУУУУУУУУУ! А Калуђеровић није играо лолололо

    hehehehe uvek sam gotivio to kada se neko dere nešto celu utakmicu ko kada se lik drao na tekmi VERMEZEEEEEE VADI BRE CRNCA NAPOLJEEEEEEE celu utakmicu a ni jedan crnac nije igrao....kočio sam se lololololo

  4. Nisam stigao sinoć da te zovem, morao sam drugara da vozim u Munze i kasnije sam malo došao, pa sam se zabo u fotelju i kuckao ovde...

  5. Зашто ме ниси звао?!!??!?!?!?!?!??!

  6. Ке паса контиго, дес овију дана?

    Јо сој енфермо. Једва сам се на шљаку догегао. Грозница јебена :(

    Nisam stigao sinoć da te zovem

    Опуштено.. Синоћ сам се ионако кочио и грчио у кревету кол'ко сам се трес'о.
    Ударила болест јебена.

  7. Зашто ме ниси звао?!!??!?!?!?!?!??!

    лолололололо +6614

  8. Шта сте ућутали одједаред?!?!?!? Мораћу данас некако да изађем раније са посла. Баш ми није добро.

  9. Mene isto hvata neko sranje. Imam osećaj da ću večeras da popijem i ja temperaturu. Nešto mi gore uši a to je prvi znak....

  10. Мени је исто тако почело. А завршило се катастрофално.
    Ма ја сам ментол, јуче ми је било до јаја и само да сам наставио са терапијом фервекс буксне био би ОК. Него сам морао да идем на текму и тамо сам га најебао..

  11. Него сам морао да идем на текму и тамо сам га најебао..

    Tako sam ja zimus, taman me prošlo i ja otišao na gostovanje u Inđiju i popasao još par dana temperature. Ma ako me sada navata, provešću par dana kući i gotovo. Šta da se radi.

  12. Ја сам исто хтео, али данас ми долази колегиница из Ниша и рекла ми је да ће се дубоко разочарати ако не будем дошао. Има ме на фејсу, није се ваљда заљубила мученица лолололо.. Реално гледајући, ако данас у 2 попијем фервекс како ми следује, па гајби буксна, па онда опет фервекс у 8, излечићу се до сутра гарант.

  13. Pa zvuči kao dobar plan za izlečenje. Taman odete negde i popijete čaj, a ako se zaljubila, možda se i ti zaljubiš u nju, pa prestaneš da variš, ideš na tekme i slušaš psihodeliju. Paz' se :)

  14. pa prestaneš da variš

    -1

    ideš na tekme

    +1

    slušaš psihodeliju

    -414 :))

    Ко зна шта ће се издогађати хехехе.. Али ту је само данас, а ја планирам да скокнем до Ниша један дан да узвратим посету. :D

  15. а ја планирам да скокнем до Ниша један дан да узвратим посету. :D

    Opa, biće zajebano. A malo bi i mogle da se zabatale te utakmice. I ja nešto zadnjih dana razmišljam o tome moram priznati.

  16. Реално, мало почиње да замара. Ајде да имамо неке успехе у Европи, било какве, па и да разумеш. Али ништа од тога. Кад се уђе у Европу, поклоне се бодови свакој екипи и то је то.

  17. I ona ispadanja od Apoela ili oni iz Bratislave što su vas izbacili. Pa ne možemo mi buđavu Bragu da pobedimo kući....počelo je malo da zamara.

  18. Rešio sam da spremim sto na poslu. Toliko je sranja po njemu. Ništa danas nisam radio, a nije to uobičajeno za mene.....krećem...dobro idem da popušim cigaru prvo....koji mi je đavo, ne mogu da se nakanim .)

  19. Хахахаха, мене мрзи да гледам у монитор. А камоли нешто да радим. Буксна сад ми треба, више него 'леба. :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.