Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. ja bih to sve...
    :gestapo:

  2. Hahahaha bolesni ste i za moj ukus. :)
    Idem spavati, ovo nije zdravo.

  3. METAK U ČELO

    Ili možda ga dovesti na Južnu tribinu i glasno reći "Ej, evo ga lik što je pred unukom zlostavljao psa"....to bi bila žurka

  4. Džoni, ni na severnom mu ne bi bilo loše lololO!

  5. šta je ko zalužio i trš.

  6. Možda je vrckao lolololo

    ahahahahahah :)

    MOžda je bio femi lololo

  7. Volela bi da su istocnjaci u pravu pa u sledecoj reinkarnaciji da on bude takav pas tek tad bi po meni pravda bila na mestu...eventualno ono mucenje sa pacovima..ne mogu da odlucim..

  8. a stvarno je prejadno koja su ljudi stoka. jebeni penziner jebe kera

    ima li kraja sranjime jebem li ti sunce

  9. pacov preko stomaka,preko stakleno zvono,pa lupaš kašikom o njUma.

  10. penzioneri pukli, sad smo gotovi lolol!

  11. Džoni, ni na severnom mu ne bi bilo loše lololO!

    Mislim da bi rezultat bio isti....fleka :)

  12. penzioneri pukli, sad smo gotovi lolol!

    Samo čekam kada će da nas u čoporima napadaju sa kuburama u rukama i da nam otimaju pare...

  13. marya jos bolje metalna posuda koja se zagreva ili kavez sa izlazom na lice. ja pauka ne ubijem u kuci al ovakve bi licno povela na jedno dugo dugo putovanje.

  14. ovo su tehnike mučenja u logorima.
    imam još par ideja.zaslužili.

  15. Ja bih pustio mašti na volju baš u momentu kada bi mi došao u ruke. Tada bi padale najbolje ideje na pamet...

  16. ja sam baš maštovita.ih.

  17. a stvarno je prejadno koja su ljudi stoka. jebeni penziner jebe kera

    ima li kraja sranjime jebem li ti sunce

    Nema Caro. Prsli ljudi.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.