Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. ja sam baš maštovita.ih.

    Umem i ja da budem a za Buxnu je dobro ako si i ti .)

  2. za takve slucajeve smo mi u Srbiji davno imali obred lapot ili l'pot cim neko predje 55. porodica ga ubije posebnim obredom jer smatra da se naziveo :DDDD

  3. za takve slucajeve smo mi u Srbiji davno imali obred lapot ili l'pot cim neko predje 55. porodica ga ubije posebnim obredom jer smatra da se naziveo :DDDD

    Nisam znao za to. Stvarno se to radilo?

  4. da zene su sutirali pod stolom a muskarce toljagom po glavi preko pogace uz reci :' ne ubijam te ja nego ovaj hleb" ...aaaaaa zivelo obrazovanje na drzavnom faksu...lalala..

  5. da,da,il' potiljak sekirice,pa preko pogače...

  6. lololo!
    lepota poroka in real life!

  7. vidis da za neke slucajeve tako i treba..ah kako sve znamo KO matore..samo da naglasim to KO da me neko ne isutira...

  8. oni iz lepote poroka su advance za neke starije obicaje :DDDD

  9. KO sme?
    :uzima AK47 ponovo i drži cigaru međ' zube:

  10. e marya sjeba mi koncepciju..ja sam cekala da se taki prvo jave pa onda da im podjemo u susret! ;)

  11. ma,ja o'ma'' moli:)

  12. oduzela si devojci koja je 4 sata sila ko u onoj pesmi 'sedela sam za masinom' i to malo radosti..sreca tvoja pa te volem :DDDD

  13. Au ala smo mi oduvek bili zajeban narod. Mislio sam da su to samo Crnogorci radili nevernim ženama. Eto vidiš svaki dan naučiš nešto novo...

  14. dzoni svasta ces beskorisno ti od mene da naucis samo ako ostanes nekad dovoljno dugo budan :)

  15. šta joj ja oduzela?lololo
    moli ljuB!

  16. dzoni svasta ces beskorisno ti od mene da naucis samo ako ostanes nekad dovoljno dugo budan :)

    Ne, ovo je baš kul informacija. Nisam znao za taj običaj.

  17. ljubi vas moli dragi ljudici pocela su cula da se gase..sad cu samo da se bacim u nazad posto pritisnem shuuuut down :*

  18. Ja moram na spavanje. Izlomi me ova temperatura skroz. Da se odmorim par sati pa ujutru kod lekara.
    Laku noć svima.
    Ela bejbe...lepo spavaj :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.