Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Па, док сам писала ову кукњаву, не видех да сте се појавили!!!! :))))

  2. Опалаааааааааааааааа :) Види ти молим те што нам се Џи расписала.. џД

    То волим да видим!

  3. хи, па то мало од јутрос, оно, недостајете ми, самујем ођен. Нема екипе :(

  4. Ту смо, ту смо. :)

  5. Нада, мај мен, досађујем се. Б Л Е Ј А :)))

  6. Ј У Б Л Е! :)

    ОВДЕ НЕ РАДИ БОЛД _А ДОЊА ЦРТА?!?!_

    ЛОЛОЛОЛО ЗАТО ИМА ТАТЦИ ЦИТАТ

  7. Blejači de ste. Evo najzad izlazim sa posla i idem kod lekara pa kući na lečenje. Ubiše me ovde. Tačnije pokušali su da me ubiju a ubio sam ja njih.
    :oduvavam dim koji se vije iz cevi oba pištolja koja u sam koristio pri atentatu na nekoliko ljudi u sali upravnog odbora:

  8. A tu smo Džaf a pesma je onako prava iz srca, fino si to sastavila. Bila bi odličan guslar :)

  9. :Затечен хладнокрвним двоструким убиством свог другара Џонија одлучује да направи исти корак:
    Ја гладан к'о Вук. 2 Вука. 3 Вука.
    И једва чекам да једем к'о колега Јанић, који мож' поједе кол'ко ја и ти заједно, па још једном.

  10. Кол'ки сам ја сад сендвич појела. А све време размишљам о штрудли са маком.
    И ја сам решила да се дам у убијање, не вреди. Мора цевчуга да ради.

  11. Кој' ми је, све дајем погрешне оцене. КАд хоћу + дам - и обрнуто. Пореметио ми се мозаГ.

  12. Кол'ки сам ја сад сендвич појела

    Ја размишљам да скокнем до мека. Да се наједем на пола сата, па да прође.

    Јеси ми дала 30 плусова???

  13. Сисицее, нећете да блејите са Буксном! Буаааааааааааааа! Бојкотујем вас одсад!! </3

  14. Е сад стварно више нећу да се дружим са вама. Уствари 'оћу, али ћу да вас кулирам.

  15. Мали, кад напишеш онакву жалопојку као ја, можда ти се неко и јави! :п

  16. Лима рола, клима стола, два цима ХИРОШИМА!

  17. Buksnice, jesi li ozdravio? Pomažu li te buksne? :)

    Не питај. Буксне лече и од рака! :)
    Јурим сад просек, да га дигнем изнад 30 лолололололо :))))

  18. А све време размишљам о штрудли са маком.

    ČOVEKU MOJ!!! A ja danas baš planiram da mesim štrudlu. :) 4 komaTa, sa makom, orasima, višnjama i krem+plazma. Da ti naraste pupak tvoj lepi, mili! :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.