Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Dezte, blejači! :)

  2. Ту смо, ваљда :) Ја идем на пљугу, одма' дођем сад кад има неког коначно. :)

  3. Ola Učitelju! :) Čestitam na odabranoj, očekujem da je okače. :)
    Slabo te nešto ima ovde.

  4. Захваљујем, и ја је очекујем да ми повећа просек. :)
    Слабије сам ту, учествовао активно на другим темама па ми ова побегла доле из оних у којима сам учествовао. :) Мада има ме, није да нема. :) Комо естас ту? :)

  5. Sve neka mlakušna opravdanja, nemoj da imamo nesporazume oko ovoga! :)
    Ma prehlađena sam.. A i danas mi je dan za odmor, tako da će biti bolje sutra. :)

  6. nemoj da imamo nesporazume oko ovoga!

    Но те преокупес. :) Имам ја ваљан разлог, ал' нећу јавно о томе, ако ме разумеш. ;)

    Ја исто имам неку благу прехладицу, ал' ме то није спречило да дођем на шљаку да не би попио отказчину. :) + Морам после у Батајницу, продукција чекааа. :)

    А ви'ш да нема ни осталих ватача зјали!

  7. Mislim da naslućujem tvoje razloge, al' ajde, nećemo o tome. :)
    Nema, narafski, lep je dan, pa su izmileli. I ja ću uskoro da odgmižem, samo da dođem sebi. :)

  8. Боле их бриге, кад су беспосличари!! :)
    Јао још само пола сатааааааааааааа! Треба ииззддрржжааттии. ::))

  9. Ma šta je to pola sata... Ja sam sinoć čekala bus 45 minuta na autobuskoj, i to je bilo prohladno. Budi srećan što je samo pola sata. :D

  10. Ма не питај, студенткиње се праве паметне овде, баш су смориле. Још само пола сата опет?!?!?! Малопре је изгледа било 35 минџи :)

  11. Mnogo ti loše sa studentkinjama... :)) A na kom to faksu radiš, ako nije tajna?
    E da, to ti je ona fora kad smo išli u školu, pitaš za koliko zvoni, kažu ti "za 25 minuta". Pitaš ih posle pola sata opet, kažu "za 20". :)

  12. A na kom to faksu radiš, ako nije tajna?

    То је тајна!!!!11

    Факултет за трговину и банкарство, који спада под АЛФА Универзитет.
    Иначе ту и студирам, само на страним језицима. :)

    ЕДИТ Ако ти је лакше, бивши БК. :)

  13. Nemam pojma gde je, pretpostavljam da je na NBG negde. :) Reko' da ti banem jednog dana u posetu ako budem u prolazu. :)

  14. Нови Београд, тачно код кружног тока на НБГ. :) Добродошла ако дођеш, само се најавиш, ја те покупим код кружног тока и правац кафић овде на факсу, да пијемо еКспресо са млијеком :))

  15. buksno, majstore, imas poruku! al' na fejzbucima!

    STAKLENA? o lala, cao bejbe :)

  16. Eeee, što ne reče ranije, ja živela u Studenjaku. :)

    DeZ Džafe, hercu moj! :)

  17. Dos'o sam kuci, sve me boli, satrla me bolest, preneli su mi ovi mangupi groznicu. Vis da ne mogu ni da pisam mojom cerilicom. :(

  18. Eeee, što ne reče ranije, ja živela u Studenjaku.

    Јел ме ложиш?? :D А кад то, скоро нешто или? Пошто ја у служби радим годину и 2 месеца тек. :)

  19. O jebem mu lebac, pa ja vidim da si mi nešto drugačiji, uplaših se da nisi brke proredio. :)
    'Oćeš da ti mesim štrudlu, šnenoklice moja?

  20. Јел ме ложиш?? :D А кад то, скоро нешто или? Пошто ја у служби радим годину и 2 месеца тек. :)

    Od decembra 2009. do decembra 2010. :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.