Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Па ти види. :) Могли смо да блејимо сваки дан, да сам ја тад имао Кајлију хехе :)

  2. To se zove loš tajming, jbg. :)

  3. staklenice, ja bih jednu sa makom, ako nije problem. malo da mi se digne...raspolozenje! :)
    ahahahah, zamisli koja sam muska svinja....

  4. Joj tulumbice moja, ću ti i dva komata napravim! Volim kad su ti zubi tačkasti od maka! :)

  5. pom-pom-pom!ide mi se na klizanje!

  6. :Dolazim na ćošak. Kijam dva puta. Bacam maramicu u kantu jer je ružno bacati na ulicu:
    Ej de ste ljudi. Vidim ćošak pun a i neke štrudle sa makom se spominju. Što volem taj mak, strašno.
    Ej Bejbe, stigoh....

  7. pom-pom-pom!ide mi se na klizanje!

    Ja bih poginuo na onim klizaljkama sto posto. Nekako bih čudno pao i secno sa njima sebi vrat lololololo

  8. de s' đoooooni?
    gruval vitaminčiki,a i seja leči:)

    mala "zla sestra"

    lolololo!

  9. Biće danas štrudle za sve! 4 komaTa pravim. :)

  10. Sluša li te ova moja mala "zla sestra"? ;)))

    lololo!
    ume da bude zla, jel da?

  11. sejo,ta reci sad,a,a?
    zar tvoja mala seka zloća?lololo

  12. gruval vitaminčiki,a i seja leči:)

    Što jes, jes. Jača je od bilo kog vitamina. Odnela sinoć jedan i po stepen k'o od šale :)

    Biće danas štrudle za sve! 4 komaTa pravim. :)

    Toooo štrudle.....nije ni čudo da imam 100 kila, kad mi spomene neko hranu, oči mi se zacakle. Ali dobro, ako padnem ispod 100 osećam se loše. Kao da to nisam ja i vetar će me oduvati.....

  13. Hhehe neverovatno je kako se uvek svo četvoro ovako familijarno pojavimo ovde...kao pupčanom vrBcom vezaTi :)

    K'o da gađamo :)

  14. ko voli pikado?lololo

  15. ja bih tu butnula još maka!
    sejo mwaaaaaaH,ah.

  16. Viiiiiiidim :)
    Prvo te nanjuših na malim vratima, pa sad na velikim :)

    Reko' da se javim na sve strane ako negde javljanje zakaže da imam bek-ap ;)

    Vala što jes' jes', nije što sam ja, al' delujem ;)))

    Da te nema, trebalo bi te odmah izmisliti ali sva sreća ima te, pa ne mora da se čeka da te neko izmisli ,))))

  17. Toooo štrudle.....nije ni čudo da imam 100 kila, kad mi spomene neko hranu, oči mi se zacakle. Ali dobro, ako padnem ispod 100 osećam se loše. Kao da to nisam ja i vetar će me oduvati.....

    Jebeš čoveka bez sto kila. :)
    A štrudle te su nikak'e, ću da vam uslikam večeras moje kad budu gotove, pa da vidite šta je štrudla. :)

  18. au, što me sve živo boli jbte...daj taj ŠTRUDL vamo!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.