Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. OBOŽAVAM TE!!!

    +1
    :klanja se i ljubi seju:

  2. jebem ti život i ležaanje e idem ja na popodnevnu dremku pa se vrnem kasnije llololololo

    ćao

  3. aj,buri,lep sanak!

  4. jebem ti život i ležaanje e idem ja na popodnevnu dremku pa se vrnem kasnije llololololo

    ćao

    Ćao Buri.
    Eto Ela Bejbe mnogo ljudi spava popodne .))))

  5. ni ja ne spijam popodne,noću čuvam seju,popodne čoveka!

  6. grlim!
    kakav p.m. sad b.m. u p.m.?lololo

  7. Tačno. Ali nas dvoje NIKADA! :)

    Ma nema spavanja popodne. Ode dan tako a dani su kratki. Više volim da sedim i ne radim ništa, nego da spavam popodne.

    Jes vala. Stvarno si me očuvala noćas, svaka ti čast. Ni muva nije smela da mi priđe :)

    To volim da čujem, da mi bejbe bila spokojna :)

  8. P.M!

    Puxnomaniak lololololo

  9. U jbt, kako vetar počeo da briše upravo!

  10. ah,kako sam se lepo istrčala!
    :srce bambambam!:

  11. U jbt, kako vetar počeo da briše upravo!

    Ja ne izlazim iz kuće ovih dana. Lečim se. U jbt, Liga šampiona večeras, sada mi pade na pamet....

  12. U jbt, Liga šampiona večeras, sada mi pade na pamet....

    DA bre!!!!!!
    i ja zaboravio jbte...ove žemske će nam doći glave đoni, vidim ja lololo!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.